Dopomohla Panna Mária Elánu k bohatstvu a sláve?

Písmo: A- | A+

Ráž v televíznej premiére pre všetkých ublížených, ale aj tých, ktorí prosia o odpustenie, zaspieval pre neho doteraz neznámu Ave Máriu.

Už pred tridsiatimi rokmi ju priniesol istý pán Jursa a chcel, aby ju Jožo naspieval, ale nebola vtedy vhodná doba, teda podľa šéfa Elánu. Zrejme preto, že ešte nevládol Mečiar. No a teraz, podľa Ráža, tá správna doba prišla, lebo po Mečiarovi, Ficovi a Matovičovi oslavujeme nielen pannu Máriu, ale raz do roka aj slovenské ženy. Odrazu ich na vysvietenom javisku uznáva aj zen-budhista Jožo Ráž.

Najdôležitejšie, čo sme z úst pána Ráža počuli, je výzva k modlitbe, zrejme celonárodnej. Takže sa bude modliť asi aj birmovaný komunista Fico a večne nečitateľný Pellegrini. Ráž si predsa nenechá ujsť, napokon ako vždy v minulosti toho, kto sa "nosí", a teraz je to svätý otec František.

Netreba váhať. Ráž si túto úžasnú náboženskú príležitosť nenechá ujsť. Možno bude spievať aj pred samotným pápežom.

Jasnovidec Ráž jednoznačne vyhlasuje, že budúcnosť vidí pesimisticky. Zrejme tá, pre Ráža neprijateľná budúcnosť, sú aj občania Ameriky, ako sa v Šípovej Všechnopárty vyjadril spomínaný umelec.

Skryť Zatvoriť reklamu