Len nevedomí sa nechajú zneužívať

Písmo: A- | A+

Keď sa dvaja politickí exoti stretnú v prvom markizáckom Na telo...

Boris Kollár - pôvodným povolaním predavač cukrovej vaty a zmrzliny, kamarát viacerých mafiánov, večný milenec naivných zlatokopiek a otec zatiaľ dvanástich detí. Klamár a podvodník.

Hoci v hanbe sme už boli aj bez neho, hneď po voľbách 2020, keď sa podvodník č. 1 dohodol s podvodníkom č. 2 na rozdelení postov po neopakovateľnom podraze časti našich ľudí (podvodník čislo 1 to vždy s povrchnými a nevedomými ľuďmi vedel, o čom sme sa presvedčili aj v časoch jeho predchádzajúceho "tajtrlíkovania" v parlamente).

Ďalší účastník diskusnej relácie Na telo reprezentoval zrejme nielen Hlas, ale vytrvalo aj Smer, v ktorom akože nenápadne bohatol, až kým sa zrejme príliš nezľakol dôsledkov.

"Išiel som reprezentovať krajinu, išiel som tam (do Drážďan) v dobrom úmysle podporiť nášho umelca, ak som tým niekomu ublížil, urazil, následky ponesiem, náklady som pripravený uhradiť."

Podobnými rečami sa snaží, aj vďaka svojej tvári človeka do každého počasia, vytvárať ten najlepší dojem slušného politika a ľudia na to "letia".

Pán expremiér, už ste zaplatili vládne lietadlo do Drážďan, kam ste sa nechali odviezť na operetnú kultúru? Podľa vašich slov, mali ste, ako vtedajší premiér, letieť za naše, však?

Ak áno, dovolíme si ešte otázku: Prečo ste boli v tom čase premiér?

Lebo predchodcu ľudia z námestí odpískali.

Hovoria Vám niečo mená Martina a Ján?

Takže, kto vlastne zaplatil to lietadlo?

Skryť Zatvoriť reklamu