Nečakám druhé dieťatko, vážne

Relatívne úspešne spolupracujem s Martinusom.sk a priznávam, že si chcem objednať štyri nové tituly. Teraz: mám problém:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

"Pred časom ste prejavili záujem o titul Čakáme druhé dieťa. Kniha je bohužiaľ vypredaná, avšak vykúpili sme ju ako čítanú od iného knihomoľa v rámci našej služby Knihovrátok.

Naskladali sme limitovaný počet čítaných kusov, pretože je možné, že sa knižka čoskoro vypredá. Ak po nej stále túžite, poponáhľajte sa a ulovte si ju medzi prvými.

Ďakujeme za dôveru a tešíme sa na návštevu

S pozdravom

Váš Martinus.sk"

Som nadšená službou Knihovrátok, určite ju príležitostne využijem, no v súčasnosti o ponúkaný titul nemám záujem.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pravdepodobne každý priemerný vzdelanec pochopí, že ako o niekoľko dní 84 ročná druhé dieťatko nečakám a nečakajú momentálne ani moje dávno dospelé vnúčatá, z ktorých vnuk mi už doprial aj pravnúčatá. Iné informácie t.č.nemám.

Priznávam, čakala som svojho času druhé dieťa. Narodilo sa v pôrodnici na Šulekovej v Bratislave 20.mája 1960 o 23,40 v prítomnosti pána primára, dvoch pôrodníkov a cca 15 študentov medicíny. Keď ma presvedčili, že bude žiť, rozhodli sme sa pre Zuzanu.

Prvé dieťatko sa narodilo 20.mája 1960 o 23,05 trošku komplikovanejšie ako jeho sestra, vyšla si totiž na cestu po svete svojou relatívne ťažkou zadnou časťou a dostala meno Katarína. Pretože nechala Zuzane v priestore prechodného pobytu odrazu veľa miesta, tá sa začala von "hrabkať" nožičkami. No, výborné to bolo.

SkryťVypnúť reklamu

K tretiemu dieťaťu sa už v rámci Vašej vzácnej ponuky nebudem vyjadrovať, v ponúkanom titule píšete o druhom dieťati, rešpektujem titul.

Iba ľutujem, že si napríklad naši poslanci nemôžu takto "skvele" zarodiť.

Je to o niečom inom, páni, ako vaše mudrovanie. No, mudrovanie...

Elena Antalová

Elena Antalová

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  481
  •  | 
  • Páči sa:  683x

Autorka mnohých, aj ocenených, rozhlas. hier a dramatizácií, poviedok a pásiem, tiež TV a film. projektov. Kedysi redaktorka kultúry. Bývalá členka Rozhlasovej rady. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu