"Ty len tíško mlč a buď"

Písmo: A- | A+

Kiež by sme to dokázali povedať všetkým, ktorí sa nielen slovom a skutkom dokážu spotvoriť, hoci ani nemusia byť z tzv. hviezdnych sfér. Nedávno sa takto nevinne prihovoril celebritnej kolegyni v televízii Vladimír Kobielski.

Celé by to v našom pandémiou a politikou presýtenom čase nestálo za reč, keby sa výstup neodohral v premiére uvedenej zábavno súťažnej relácii Dobre vedieť, ktorú mnohí akiste nemusia, ale iní mnohí sa azda zasmejú, a možno poučia. Tak to už, a nielen v našich televíznych programoch, býva.

Účastníkmi sú dvaja kapitáni, v tomto čase Kobielski a Kemka, zadávač úloh Rasťo Sokol a divákmi vždy očakávaný vedátor Karol, inak umný humorista Samo Trnka. Ku kapitánom patria vždy nejakí, podľa autorov relácie zrejme významní hádači, ale pretože sme malá krajinka, niektorí sa už zopár ráz zopakovali. Nevadí.

Nedávno, po pani Rytmusovej Jasmíne, sa v spomínanej premiére po boku kapitána Kobielskeho objavila pani, často zobrazovaná v mini oblečkoch alebo bez nich. Muži z nej vraj šalejú, žiaľ, nie som muž, neviem potvrdiť, či opodstatnene. Zvodná pani Kučerenko, po krásnu zadnú časť zahalená blond vlasmi, ktoré si pre istotu často ískala (konečne som mohla využiť naše krásne, málo využívané slovo) ma donútila prežiť repete úsmevného zážitku Repríza sa konala dva dni po premiére.

Pani Kučerenko totiž najväčšmi zaujala kačacími perami (chrapúni zvyknú písať o kačacom pysku, alebo tlame, ale mne sa nepáči takýmito výrazmi označovať pery ženy, pred ktorou vraj muži padajú do kolien).

Prepáčte, je príliš odporné, že klamem ako podaktorí politici? 

Priznávam sa bez mučenia, potrebovala som sa v tichu izby znovu do chuti zasmiať na výroku pána Kobielskeho. A pokochať sa nielen nafúknutými perami.

A opäť klamstvo.Televízne.

Vyčkala som na titulky. Premiéra nakrútená v roku 2019. To ešte svoju pýchu nosila pani Sylvia v nafúknutých perách. 

Dnes už krásna pani proti kačacím perám o dušu brojí. A prežila ďalšiu operáciu. Súčasné celebrity už vraj kačacie pery nenosia.

Klameme, klamete, klamú...

Skryť Zatvoriť reklamu