Červené pery a boľavé detské duše

Písmo: A- | A+

Módnym hitom tohtoročnej kozmetickej jari majú byť vraj neuveriteľne červené pery

Tak teda, najnovším trendom majú byť krvavočervené pery.

V niektorých médiách vás rovno učia, ako si pery ošetrovať pred konečným maľovaním. Ako a čím ich udržať svieže počas celého dňa, akým podkladovým materiálom ich pripraviť na konečný "náter", aby boli čo najzvodnejšie.

A kto sa najväčšmi zaujíma o pestovanie tela a tváre a pier zvlášť? Kto chce ukázať, že je už takmer dospelý a pripravený zvádzať? Takmer deti.

Sexualita je prirodzená súčasť ľudského bytia, ale sústredenosť výlučne na ňu a všetky vzťahové peripetie s ňou spojené, zmysluplný život nezaručia ani náhodou. Sex je len významnou súčasťou ľudského bytia.

Inštruktáže á la kámasútra na internete, v bulvárnych novinách a časopisoch majú prvoradý cieľ: bezohľadne zarábať! Lenže majú aj opačný, tragický dopad. lebo je vari normálne, aby 14 ročná mlátila svoju 12 ročnú kamarátku preto, že vykonala na jej frajerovi orálny sex?!

Odborníkov na úpravu dievčenských tváričiek je neúrekom.

Kde sú však štátom podporovaní odborníci na ich až príliš často boľavé duše?!

Čo sa asi dialo s dušičkami tých 14 až 16 ročných, ktoré neváhali riešiť svoje trampoty definitívnou bodkou za životom?

14 ročná Nina vyskočila z okna, 14 ročná Dominika sa zastrelila, 16 ročná Zdenka takisto.

Ak nechceme, aby naše deti a vnúčatá skákali z okien panelákov, strieľali sa a skákali pod vlaky, mali by sme sa konečne zamyslieť, akú prítomnosť sme im pripravili a akú budúcnosť pre ne chytáme.

Pokorne sa domnievam, že je to dôležitejšie, ako zakladanie strán a straničiek, čo poslúžia akurát tak na rozbroje medzi ľuďmi a ďalší rozklad už i tak značne rozloženej spoločnosti.

Čo tak združenie na ochranu detí pred peniazmi a slávou posadnutými dospelými?

Skryť Zatvoriť reklamu