Ktoré sú vaše obľúbené klamstvá poslanca Fica?

Písmo: A- | A+

V politike som si nenechala ujsť kritiku poslanca Fica na všetko. Za covid môže táto vláda s Matovičom. Veci sa dejú na politický pokyn. Sú to gestapáci. Komu slúži toto divadlo, noví politickí väzni? Matovič sa im ospravedlní

"To je porušovanie ľudských práv"! - Bez typického úškľabku to nešlo.

Pani Remišová, lebo jej to patrilo, sa už naučila nevychovancov ignorovať. Škoda, že sa nespýtala, za koho peniaze Žužová zaplatila vrahov z Veľkej Mače. Lebo Kočner to vraj, podľa obhajcov, nebol.

Na politický pokyn a "ochranu zdravia" sa stretli, napriek klamstvu expremiéra, že on sa 17.novembra pôjde len prejsť popred Úrad vlády, "a to mu nemôže nikto zakázať", sa aj pod jeho vedením zišli tisíce ľudí, a nielen v Bratislave. Bez rúšok a s nevhodnými výrazmi vrátane detí.

Vtedy som si spomenula na poznámky spred dávnejších rokov pod názvom Ktoré je vaše najobľúbenejšie klamstvo Roberta Fica. Pamätáte sa ešte? Nech sa páči!

"Môžem vás ubezpečiť, že v roku 2014 už v politike nebudem" (apríl 2009).

"Do troch sekúnd budem konať a odvolám ministra aj pri podozrení z korupcie" (leto 2006").

"Keby ste Čentéša zvolili normálnej v tajnej voľbe, prišiel by som a podal mu ruku".(máj 2011).

"Ak z akýchkoľvek dôvodov nezískam vo voľbách dostatočnú podporu svojich voličov, teda členov a sympatizantov Smeru, zvážim svoje pôsobenie v politike" (pred prezidentskými voľbami 2014).

"Som veľkým zástancom transparentného verejného obstarávania" (apríl 2015).

"Finančné skupiny mám rád ako koza nôž" (jún 2008).

"Je to absolútny podvrh, ktorý sa dá technicky vyrobiť za tri minúty" (O nahrávke o zháňaní peňazí vlastnou hlavou, jún 2010).

Bola to "skvelá" voľba. A nadlho.

Skryť Zatvoriť reklamu