V OľaNo nie je nikto nezávislý

Písmo: A- | A+

Ak ma pamäť neklame, predseda Matovič mal dosť dlho štyroch rodinne spriaznených členov, dnes ich je vraj 45. Možno je to ich vec. Ale takého priateľa, akým sa včera v televízii JOJ prejavil pán premiér Heger, by chcel mať každý.

Takto sa kedysi prejavoval cca 30 ročný pracovník NRSR pán Bugár v súvislosti s pozornosťou voči ženám. Vravieval, že pri katolíckom sobáši sľúbil vernosť, nie slepotu. Snažím sa veriť, že to tak bude aj u doteraz rozvážneho predsedu vlády. V súvislosti s nami, občanmi, aj s tými, ktorí by OľaNo nevolili.

Rok 2012

Prvé odišli od Igora nezávislé osobnosti po jeho prvých "srandách". Ak si spomínate, 23.júna mu "ponúkli" 20 miliónov eur a on, lačný po pozornosti, sa prihlásil v redakcii SME.

Súčasný minister Sulík sa vyjadril: "Viem o tom, a považujem to za isté, keď to tvrdí". No dobre, pán minister, skrátka ste neboli jasnozrivý, "prepačujeme"!

Už vo februári 2012 odišiel búrlivák Alojz Hlina, ktorý si nevedel dať rady s rozbitým KDH.

Vzápätí začal Matovič trvať na preukázaní vernosti "strane" a kontrolným dôkazom mala byť účasť na detektore lži.

Vladimír Palko to odkomentoval: "Matovič nechce mať nezávislé osobnosti, ale cvičené opice".

Matovič na jeho výrok reagoval s nadšením, že "kandidátka sa očistila".

Napríklad od osobnosti Františka Šebeja. od lídra Martina Mojžíša, Mikuláša Hubu, Štefana Bučka plus kandidátov za OKS a ODS.

Pridlho po Igorovom hodnotení jej kvalít vydržala Veronika Remišová. Asi od neho čakala viac, ako je schopný dať. A pokora? To je pre expremiéra cudzie slovo.

Dnes, keď o jeho duševnom zdraví hovoria v kruhoch odborníkov z oblasti duševného zdravia sa práve on stal aktívnym nadháňačom voličov Smeru a Hlasu.

Isto sa "zadarí", voliči ani tento raz nebudú mať pamäť.

Skryť Zatvoriť reklamu