Viac nás zaujíma tarhoňa, ako korona

Písmo: A- | A+

Blog pána Michala Lattu Najlepšia slovenská tarhoňa získal od nás 447 178 prečítaní. Aj hodnotenia boli pozitívne, z čoho som vydedukovala, že Slováci sú prezieraví a bystrí. Čítať o lacnom jedle je múdre už teraz, v predstihu.

Rozhodne je to dôležitejšie, ako sledovať televízne a rozhlasové spravodajstvo s politikmi navyše, hoci vzdychať sa neodporúča, sami sme si ich zvolili. 

Obyčajná tarhoňa, čo som ju párkrát v živote nechávala len tak vo vode uvariť a potom už len ochutila soľou, mi vcelku vyhovovala, no tá z dvojplatničky pána Michala Lattu chutí ako zázrak sám. To poteší, najmä keď zázraky stále nevieme presne definovať.

Myslím na našich politikov mužov, aj na tých, ktorí majú stále nakradnuté, len im na to vraj vymenení policajti ešte neprišli.

"Čaroděj dobroděj" na vláde obhrýza svoje reďkovky, aby bol pripravený aj na dobu, keď sám vyvolá predčasné voľby a nastúpia Hlasovci, pravdepodobne so spriatelenými Smerákmi, a budú sa na neho hnevať, lebo si ešte nejaký rok-dva chceli len tak, akože kradmo útočiac, požiť vedľa príliš tolerantných protivníkov. Akurát sa bude musieť posledná ministerka vnútra poradiť s najlepším ministrom Ficovej vlády, ako vymyslieť nejaký správny paragraf ako pomstu za generála, hoci s ním bývalý parlamentný šašo určite nijaké techtle mechtle nemal.

Predseda Hlasu navarí tarhoňu pre celú partičku vrátane Žigu, ktorý sa kamsi vytratil, a vari aj pre soka nesoka, čo sa ešte nedávno v šortkách premával po Dominikánskej republike Nepotešil nás, lebo tam neostal. A Hlasovec bude musieť prepačovať, veď zo Smeru minimálne desiatku rokov dobre žil.

Ozaj, toho z Karibiku už niekto povolaný potrestal za 17.november, keď si s Harabinom a Blahom šli pľúca potrhať falošným spevom hymny a krikom, že rúška dole?

Načo, však?

Nechajme to. Navarme si Lattovu tarhoňu, kým nám ešte ako tak chutí jesť,

Garantujem vám, že nám tarhoňa zachutí lepšie, ako špekulácie tých, čo t.č. vládnu, aj tých, čo vládnuť budú.

Skryť Zatvoriť reklamu