Tepelný hazard

V tejto dobe je svet celý teplejší, aj ľudia sú o čosi teplejší ako bývali. Nie, nie je to zvýšením homosexuálnych jedincov, ktorí majú vplyv na ovzdušie, je to proste tým, že je leto. Jedno z extrémnych liet, pri ktorom by sa aktívne dala využiť fráza „teplo akoby sa vzduch dal krájať“. Keby sa človek dal analyzovať z fyzikálneho hľadiska, bola by mu určená teplota topenia a začal by meniť svoj objem. To tak nefunguje -zlá správa pre ženy, ktoré sa akokoľvek snažia schudnúť

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Leto na Slovensku je príznačné hlavne tým, že tu teplý vzduch stojí, jednoducho si povedal, že sa nebude hýbať. A tak sa cez neho musím predierať mačetou, pričom s každým seknutím dostanem od neho úder späť. V tomto období sa človek stáva samotárom, lebo už len prítomnosť druhej osoby v miestnosti zvýši teplotu o 20 stupňov. Vzájomný kontakt je absolútne vylúčený, lebo by sa mohlo stať, že sa zlepíte dohromady. Najvhodnejšie je stáť každý vo svojej chladničke a dorozumievať sa elektrickými výbojmi.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Najhoršie je ,že v takomto teple sa Vám nechce nič robiť, a to je dobre, lebo by ste prišli na to, že sa aj tak nič robiť nedá.Keby ste boli príliš aktívny, teraz je sezóna vhodná na pokusy ako sa cítia veci vo vlastnom náleve. Vy a vaše oblečenie sa stávate jedným prepoteným celkom. Tu by sme sa mohli zamyslieť, či značkové oblečenie smrdí menej. Niektorí ľudia ako napr. ja ,majú na teplo nepríjemnú fyzikálnu odozvu. Zväčšená teplota vyvoláva vo mne narastajúci tlak, ktorý sa premieňa na nutkanie boxovať na všetky strany. Moje sofistikované ľudské pudy mi hovoria, že najjednoduchšie ako sa toho zbaviť je zbiť ten teplý vzduch. Podobne to majú u mňa aj ľudia, ktorým teplo nevadí a ktorí si ho ešte aj z neho predo mnou radujú.

SkryťVypnúť reklamu

Vec, ktorá stojí za to ,je jazda v MHD, ktorá sa mení na pojazdné skleníky, kde sa znásobuje teplota stokrát. Počas jednej jazdy by Vám boli schopné vyklíčiť zemiaky v žalúdku, ani by ste sa nenazdali a už Vám trčia z úst klíky z cibule. Sedenie na rozžeravených sedačkách sa odporúča jedine hazardérom zo zadkom alebo fakírom. Odporúča sa strategicky odhadnúť ,kde bude tieň a pri státí sa pravidelne prechytávať, aby Vám náhodou nezostala ruka na tyči. Taktiež je vhodné meniť vaše postavenie ,aby ste sa nedostali do zovretia rozžeravených tiel. Snažte sa aj naďalej prežiť a robte všetko pre to, aby ste nezvyšovali teplotu na Zemi, toto mi už stačí. A globálne otepľovanie môže byť spôsobené zvyšujúcim sa počtom homosexuálov na Zemi.

Erika Farkašová

Erika Farkašová

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

som študent FM UKak mate podobne úvahy ako ja, alebo sa chcete podelit o svoj nazor ,tak mi kludne napiste na mail Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu