Svet rieši vakcíny, my riešime dvoch extrémne pomstychtivých chlapov

Písmo: A- | A+

Možno nielen dvoch, potrebný prehľad sa niekde cestou stratil, aj nadhľad, bez  ktorého sa to nevyrieši, ostal ležať na ceste.

Kto doplatí na malicherné správanie členov vlády? Pravdaže úplne všetci. My, občania a celá vláda!

Členovia vlády, ktorí zabudli, prečo sú vo vláde, prestali, pár dní pracovať. Hlavne, že výplata ide. Ale peniaze sa minú a hanba ostane.

Vy stále nevidíte akú hanbu ste si vyrobili? Tá hanba je navždy! Historicky zdokumentovaná s použiteľnými zábermi v televíznom archíve.

Zvolili sme múdrych čudákov. Prečo sme si mysleli, že dospelí muži sa budú vedieť ovládať, potlačia ego, vzájomnú súťaživosť, túžbu vyniknúť, predviesť sa? Prípadne zhodiť sa pred celým svetom, hovoriť nerozumné slová, ukazovať svoju plytkosť a najhoršie stránky povahy.

Stalo sa, naozaj ste to urobili a stále to robíte!

Vo svete sa očkuje, vlády nakupujú protikovidové vakcíny. V televíznych správach lídri krajiny, hrdo hlásia, koľko je zaočkovaných, u nás sa hrdo hlásia ministri, že odstupujú. Je tam tlačenica, kto skôr, kto rýchlejšie. Treba zničiť všetko, čo koronavírus nestihol zobrať. Dobré veci, ktoré ostali vo vláde, treba obetovať na oltár samoľúbosti!

A my, nevinní ľudia, sa v úžase bezmocne pozeráme. 

Skryť Zatvoriť reklamu