Moji milí Slováci, vrátil som sa!

Prosím? To čo je?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Milý ujo Klobása!

Mala som vás rada, ale toto je trochu cez čiaru. Mňa zamrazilo a bola som zhrozená, keď som vás počula, že oznamujete tú čudnú zvesť. Dokonca niekoľko krát denne. To len tak sa vrátite zo záhrobia? To že vy ste sa vrátili, s tým nemám až taký problém, ale zase nerobme z toho tradíciu!

Teraz sa začnú slávni ľudia vracať?

Lebo ak sa dá len tak vrátiť, tak môžeme čakať, že sa vráti hocikto, aj taký, koho by sme tu neradi videli znova. Napríklad celonárodne, ktorí dávno odišli.

Mne z toho naskočili zlé pocity. Bola som zhrozená a stále som.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V čase očakávania šťastného a veselého obdobia sa začnú len tak vracať mŕtvi? A takto bez problémov, živým hlasom sa prihovárať. To ma ľaká.

Drahý ujo Klobása, je to desivé. Radšej ostaňte dobrá spomienka a milovaný umelec, ktorý nestraší!

S úctou

obdivovateľka Eva

Eva Gallova

Eva Gallova

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  484
  •  | 
  • Páči sa:  1 879x

Píšem o živote a plnokrvných ľuďoch. Postavy skladám z uveriteľných čriepkov, aby vyzerali ako živé. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

50 článkov
Lucia Nicholsonová

Lucia Nicholsonová

207 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karol Galek

Karol Galek

115 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu