Na hambálku sa "zejde" fajnová partička

Malackí ochotníci sa pripravujú na v poradí už piaty ročník festivalu, ktorý vždy patrí skvelým divadelným výkonom, hudbe ale predovšetkým zábave. Ani tento rok to nebude inak. A že sa to teda zíde partička....

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
domáci
domáci 

Lukáš Latinák, Juraj Kemka či Marián Miezga i títo sa v dňoch 29. septembra až 2. októbra zúčastnia festivalého stretnutia ZEJDEME SE NA HAMBÁLKU, ktoré už tradične pripravilo Mestské kultúrne centrum a Kultúrní domeček v Malackách.

Čo sa týka programu ten je ešte stále vo fáze dokončujúcich príprav a úprav ale už teraz sa tí, čo si prídu sadnúť „na hambálok" môžu tešiť na inscenácie v podaní bratislavského divadla Ludus Prešporského divadla či českého SemTamFór(u).

Svoj talent predvedú samozrejme i domáci Malačania. Tí festival otvoria komédiou Muž mojej ženy, kde diváci uvidia ako sa dá prepojiť slovenský východ so západom resp. Východniar so Západniarom a trochu vznešenej antiky vnesie inscenácia Kleopatra.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Chýbať nebudete ani úvodné predstavenie patriace detským divákom. To si tento krát pripravilo Bratislavské bábkové divadlo.

Organizátori nepodcenili ani sprievodný program a i v jeho prípade si dali záležať. Zaujímavou bude napríklad výstava Divadelný kostým, ktorú v prvé festivalové popoludnie otvorí vzácny hosť. Ten však zostáva prekvapením.

No aká by to bola oslava bez hudby. Tá bude sprevádzať každý festivalový večer ale i v tomto prípade si „hambálkovci" nechali priestor pre tajomstvo.

Inšpirácia na predĺžený víkend prichádza možno trochu v predstihu ale to len preto, aby ste už teraz mohli popremýšľať čo s víkendom 29. 9 až 2. 10 a prípadne zakúpiť vstupenky.

SkryťVypnúť reklamu

Ono sa síce dobrých ľudí všade veľa zmestí ale na „na hambálku" môže byť predsa len trochu pritesno. :-)

Eva Vašková

Eva Vašková

Bloger 
  • Počet článkov:  119
  •  | 
  • Páči sa:  0x

"... dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné." (A. Saint de Exupery, z knihy Malý princ)...Takže sa snažím hľadieť na svet najmä srdcom. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu