reklama

Nebezpečenstvo menom slečna

Možno v tomto prípade nebude stačiť priazeň „každých nohavíc“, možno nebude dosť ani vždy nový model z butiku a hlavne ... každá hra má len jedného víťaza.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Ženy sú síce anjelské bytosti, ale občas s čertovskými praktikami. Niekedy nám tieto doslova schizofrenické črty môžu skomplikovať len situáciu a niekedy oveľa viac.

Amélia je tridsiatnička milujúca život, všetky ženské radosti od sladkostí až po najnovšie módne kúsky do šatníka a ... a mužov. Má pre nich slabosť, ale žiaľ pre každého len na chvíľku.

Daniel, Peter, Francesco, Ivan a ... a Matej. Muži v jej telefónnom zozname sa zmenili na „Nezdvíhať 10 či 16“, ale ... ale, ktorý je skutočne aj v jej srdci?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Z každého sa snaží vyťažiť maximum, nechce sa viazať, nezáleží predsa na citoch, veď môže mať každého, na ktorého ukáže prstom a ... a chlapov sú plné ulice.

Amélia, slečna nebezpečná, to skúša so ženskými zbraňami na každého, ktorý sa jej zapáči, ale ... ale, čo ak sa tieto zbrane otočia proti nej.

Vzťah s mužom je pre ňu hra. Čo však ak zistí, že jednu z takýchto hier nechce vyhrať ona. Tak ako to býva vždy. Čo ak, tu má vyhrať niekto iný a ... a čo sa zmení, keď snáď po prvýkrát úprimne povie „ja ho milujem.“

Čo sa to vlastne deje? Čo je obsahom e-mailu, ktorý píše tá, ktorá sa zakaždým zo všetkého rýchlo otriasla? Prečo a komu túto správu možno svojho života píše? A ... a ovplyvní tým vôbec niečo?

SkryťVypnúť reklamu
reklama

„Som „slečna nebezpečná“ a možno mi to ani neuveríte, ale môj život je jednoducho super!“ ... „Potrebujem vymrznúť. Potrebujem, aby mnou niekto zatriasol a srdce sa mi vrátilo na správne miesto.“

Tak aj toto je kniha slovenskej autorky Jany Benkovej, Slečna nebezpečná. Milovníčky klasických ženských románov tu v živom jazyku nájdu príbeh zo života mladej manažérky kozmetickej firmy. Samozrejme okrem bežných každodenných starostí nechýbajú aj tie s partnerskými vzťahmi. 

V tomto prípade sa však s kamarátkou na víne nerozoberajú všetky fázy prežívania partnerskej krízy alebo nebodaj požiadanie o ruku, ako by sme to možno v ženskom románe čakali. V tomto prípade sa kvôli chlapom neplače alebo ... alebo áno? 

Eva Vašková

Eva Vašková

Bloger 
  • Počet článkov:  119
  •  | 
  • Páči sa:  0x

"... dobre vidíme iba srdcom. To hlavné je očiam neviditeľné." (A. Saint de Exupery, z knihy Malý princ)...Takže sa snažím hľadieť na svet najmä srdcom. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu