Sorosova črieda prasiat v denníku SME likviduje demokraciu

Aby bolo jasné. Soros je významným spoluvlastníkom denníka SME a dáva redakcii pokyny.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (186)

Nepochybujem ani sekundu, že rozkaz je jasný – SMER- sociálna demokracia musí byť zničený. Nie je to veľmi originálne. Citácia tohto rozkazu sa síce pravidelne opakuje na stránkach SME, ide však len o plagiátorstvo výroku senátora starého Ríma Cata, ktorý povedal:

„Carthago delenda est“ – Kartágo musí byť zničené.

Riadená nenávisť voči SMER-u vedie SME k prostoduchosti jeho novinárov. Dnes (4. novembra) sa  SME s tým nebabral a v jednom zo svojich komentárov to vybalil naplno: „Zámer ublížiť Smeru a spol. zjavne nevyšiel.“ (str. 8). Denník samozrejme hovoril o desaťdňovej kampani proti mne a SMER-u založenej na nezákonných nahrávkach súkromných rozhovorov opozičného lídra s advokátmi nezákonne obvinených a väznených ľudí, z ktorých nič nevyplýva. Konštatovaním, že zámer ublížiť SMER-u nevyšiel, denník SME otvorene priznáva, že bol spoločne s politicky angažovanými policajtmi a prokurátormi aktérom sprisahania proti opozičnej politickej strane. Dnes to nevyšlo?  Preboha a čo to bude zajtra? Nechajú na mŕtvom nejaké moje odtlačky, ktoré si polícia uložila po vykradnutí môjho bytu, alebo čo to bude? Vôbec nepochybujem, že denník SME vlastnený Sorosom je schopný takýchto špinavostí.  A dnes sa úplne inak pozerám aj na udalosti z februára 2018.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dobre. Je tu denník SME, ktorý nenávidí SMER a je schopný všetkého. A aj sa k tomu priznáva. Uvedomme si však súčasne, že je to denník, ktorý totálne ignoruje, že

1.     Kolíková cez svoju firmu okrádala ľudí,

2.     Kolíkovej brat robí miliónové kšefty s verejnoprávnou RTVS,

3.     Matovič ju obvinil z podvodu z prenájmu budovy pre MS SR,

4.     Mikulec podľa svedkov zobral úplatok 100 tisíc Eur,

5.     Mikulec dal pokyn na prerušenie zadržania troch mafiánov, ktorí svedčia ako užitoční idioti voči všetkým opozičným nominantom,

6.     nevinní ľudia sedia vo väzbe, lebo si to želá Matovič a Lipšic, 

Skryť Vypnúť reklamu

7.     Matovič a Sulík urobili životný biznis na kúpe testov cez trnavskú firmu,

8.     Sulík si kúpil ranč medzi klokanmi, že vyváža dcéru na štátne výlety, že nemá odpoveď na zdražovanie a že je viac zhulený ako triezvy,

9.     Krajniak dovolil schránkovým firmám ukradnúť 24 mil. Eur,

10.  že vládna koalícia doslova zdevastovala verejné financie a zadĺžila štát, čiže ľudí,  atď., atď., atď. Tento zoznam by bol veľmi dlhý.

Denník SME toto všetko ignoruje preto, lebo vie,  že vo voľbách v roku 2020 vsadil na zlé kone a nechce to priznať. Predstava, že po všetkých tých špinavostiach, ktoré urobil SMER-u, by sa mala táto strana vrátiť k moci, čo sa aj stane, dostáva redakciu Sorosovho denníka SME  do bezvedomia. No sú tu aj jasné pokyny majiteľa a US ambasády v Bratislave. Nesmiete útočiť na vládnu koalíciu, nech urobia čokoľvek! Aj keby niekoho zabili alebo vedeli o tom, že niekoho majú zabiť a nechali to tak. Lebo súčasná vládna koalícia, ak to bude treba, vyhlási aj vojnu Ruskej federácii.

Skryť Vypnúť reklamu

Toto všetko je totálne zlyhanie úlohy médií ako strážneho psa demokracie. SME nie je strážnym psom demokracie. Naopak je strážnym psom zločinov páchaných súčasnou vládou a spolupáchateľom zločinov organizovaných proti SMER-u. Môžete sa na mňa hnevať koľko chcete, ale neviem ich  pomenovať lepšie. Novinári SME sú Sorosovou čriedou prasiat, ktoré najskôr v roku 2020 chrochtali od blaženosti po výsledku volieb a ktoré dnes kvičia a útočia zo strachu,  lebo vedia, že sa na nich už varí voda.    

Robert Fico

Robert Fico

Bloger 
Politik
  • Počet článkov:  43
  •  | 
  • Páči sa:  108x

Robert Fico, politik, predseda strany SMER - SD Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu