Občan Fico obviňuje zo smrti Pavla Pašku novinárov... krátko po vražde Jána Kuciaka

By ma zaujímalo koľko dobrých a slušných ľudí tu za posledné roky zomrelo na infarkt kvôli tomu, že sa nedovolali spravodlivosti a kvôli vyhrážkam zo strany rôznych gaunerov, ktorí majú napojenia na našu vládnu bandu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Poznám svedka, ktorému bol „inštalovaný INFARKT MYOKARDU, desať minút bol mŕtvy, ale lekári prišli včas a previedli úspešnu resistúciou a následnou operáciou srdca trojitým bypassom. Človeka zachránili ale pozadie ostalo bez vyšetrenia.

Inštalácia infarktu bola spôsobená nebezpečným vyhrážaním, ale súd páchateľa neodsúdil za poškodenie zdravia ale len za nebezpečné vyhrážanie a páchateľ dostal podmienečný trest.

Podľa vyjadrenia poškodeného bol za tým poslanec za SMER - sociálna demokracia, čo polícia odmietla vyšetriť ešte za Kaliňáka (bolo by treba premlčacie lehoty zrušiť), lebo by išlo o pokus zabitia nástaržným systémom a to by už nebol podmienečný trest ale objednávateľ - poslanec za SMER - sociálna demokracia by išiel tvrdo do vezenie. Kto bol objednávateľ polícia samozrejme nevyšetrila, možno aj sám predseda? Kto vie?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Prečo sa chceli dotyčného zbaviť?

Tak ako som uviedol v perexe - dôvodom bolo nevymožiteľnosť práva, aby sa poškodená osoba nemohla dovolať spravodlivosti pri obohacovaní iných osôb (poslanca za SMER...), teda kvôli tomu že sa nemohol dovolať spravodlivosti súdnou cestou (nespravodlivé rozsudky), len a len z dôvodov nevymožiteľnosti práva (istá firma mu dlhuje milióny) a neľudským sociálnym systémom (poberá len 205 euro dôchodok) mu siahli na zdravie, pričom ako podporný útok bolo, že poškodenému nezákonne ukradli rodinný dom (viď zdroj na konci blogu) a polícia, prokuratúra ako aj súdnictvo (česť výnimkam uzneseniu Najvyššieho súdu) pracuje ako MAFIA – nič sa nestalo dražba bola zákonná i napriek tomu, že „nevlastnik“ nemôže podať návrh bez exekučného konania na dražbu rodinný dom iného občana tak ako to urobili v jeho prípade - podľa zákona o dobrovolných dražbách.

SkryťVypnúť reklamu

Tomu sa povie SOCIÁLNA VRAŽDA!!

Slovensko by potrebovalo premenovať Ministerstvo spravodlivosti na Ministerstvo zákonnosti (súdy skúmajú len súlad so zákonom ktoré sú mnoho krát nedokonalé) a zaviesť nový inštitút Ministerstvo spravodlivosti, ktoré by skúmalo príbehy občanov. To je nová parketa pre novú politickú stranu, alebo nového kandidáta na prezidenta. Až príbehy občanov v ktorých by sa skúmali súvislosti, náveznosti a postupnosti krokov vedúce k poškodenie občana, by viedli ku spravodlivému rozhodnutiu o vine a treste. Doposiaľ sa netrestá prvotný hábateľ nespravodlivosti (intriga) ale trestá sa následok príčiny (posledný v reťazci).

SkryťVypnúť reklamu

Na Slovensku prevládajú intrigy, špekulácie na hrane zákona, ale zákon proti intrigám a špekuláciam neexistuje (za socializmu existoval zákaz špekuláciam) , preto by sa mali posudzovať nielen zákonnosť jednania sporových strán ale aj príbeh, teda skúmať to čo nemôže skúmať ani polícia (musia byť obligátorne znaky trestného činu) ani súdnictvo, lebo neexistuje právna norma (ochrana osobnosti je neúčinná a neúčinné je aj konanie v rozpore s dobrými mravmi) ktorá by taxatívne určovala čo je ohrozenie suverenity človeka v jeho základných práv na život bez ohrozenia fyzického, psychického a intelektuálneho. To sú nové tri normy života tretieho milénia. Zákaz mučenia je prekonaný, týka sa len fyzického mučenia. Neexistuje právna norma na zákaz mučenia psychického a intelektuálneho ako následok nejakej prvotnej príčiny.

SkryťVypnúť reklamu

Takže záverom má pán Fico z časti pravdu, Pán Paška zomrel na následok infarktu, ktorý vyvolali z časti aj novinári, ale prečo? Dôsledne by bolo povedať aj "B nielen "A". Keby bol pán Paška "čistýL nemali by novinári dôvod na neho útočiť. A toto ostalo nevyjasnené aj nepotrestané. Ale nestačí to len konštatovať, ale aj urobiť niečo pre to aby sa neopakovali "sociálne vraždy".

Zdroj:

https://blog.hlavnespravy.sk/4437/10-nahod-potvrdzuje-priamy-utok-sis-slovenskej-informacnej-sluzby-toto-prezident-toleruje-ako-ustavny-cinitel-ziadame-andreja-kisku-aby-presetril-hromadne-socialne-vrazden/

Filip Adamik

Filip Adamik

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som za kompromisy alle ak treba aj za radikálne riešenia kde dohoda nie je možná. Zoznam autorových rubrík:  Politika a spoločnosťSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu