Prečo by mal byť prezident z opozície

My skôr narodení sa pametáme ako sa voľakedy vravelo, že sicílska mafia je len slabý odvar aparátnikov komunistickej strany. Nemysleli sme týmto na radových komunistov, ktorí bojovali proti fašizmu a vybojovali slobodu, ani sme nenarážali na radových komunistov z robotníckej triedy či inteligencie. Už vtedy sme hovorili o aparátnikov, teda ľudí, ktorí radi prezliekali kabát len aby sa mohli myť lepšie než tí ostatní, aparátnikov, ktorí vysedávali po krčmách a riadili štát ako šedé eminencie.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Po 89-tom roku len málokto vedel, prečo bude trvať až 15 rokov pokiaľ sa zverejnia mená príslušnikov štátnej bezpečnosti a ich prisluhovačov, takzvaných eštebákov. Osobne som sa stretol s nebohým (o mŕtvych len v dobrom) Jánom Langošom, ktorého som poznal ako skromného dôstojnika socialistickej armády a býval neďaleko mňa na priváte v Bratislave. Ústav pameti národa, ktorý riadil sa len vďaka nemu stal priechodným až po tých dohodnutých 15-tich rokov. Dnes už každý vie, že mená v zoznamoch ŠTB nie sú vieryhodné, že tá škodná eštebácka zver sa sama seba vymazala a ostali tam len ľudia nič neznamenajúci.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nie je mojím úmyslom urobiť recenziu sily bývalých eštebákov, ktorí prevzali tie najlepšie funkcie či už po prezlečení kabáta alebo aj v rúšku komunistickej strany, ale len upozoreniť na drobnosti, aby sme my nezabudli, že nám vládli dlhé roky eštebáci. To, že mali po 89-tom roku nevídanú moc nasvedčovali víťazstva hnutia ktorého samotná hlava bola evidovaná v tzv. Cibuľkových zoznamoch ako agnet ŠTB. Ale jedno svedectvo ma stále znepokojuje, máme ho stále pred očami, že bývalé hlavy štátu boli členmi bývalej KSČ s jedinou výnímkou prvého prezidenta SR, ktorý patril k takzvanej špici organizátorov prevratu. Vyzerá to tak, že nasledujúce prezidentské voľby sa chystá katastrofa.

SkryťVypnúť reklamu

Už teraz ústavní činitelia majú v pozadí červenú hviezdu, keby len oni, ale vierme, že aj v ostatných vysokých funkciách aj v tých najvyšších sú ľudia ich krvnej skupiny, nedávno do ich partie pribudol aj generálny a teraz len potrebujú obhájiť aby hlava šttu sa nevymykala ich pokrvnej línii. Preto je pre slovenský národ neprijateľný kandidát s červenou hviezdou na čele.

Nuž, ale koho voliť, keď nemáme veľký výber. Kampaň stojí milióny a tie majú len darebáci. Už v minulom blogu som sľúbil, že sa budem viac zaoberať jednej rodine, ktorá na tento červený hyenizmus najviac doplatila, nezabudol som, ale pravdu povediac, času málo a problémov čoraz viac. Toto som objavil pri surfovaní na internete, niečo to signalizuje.

SkryťVypnúť reklamu

Na začiatok sa treba vrátiť do roku 1992:

http://www.youtube.com/watch?v=XDrahByseZM

Pozrime sa na jeho názory po rokoch.

http://www.youtube.com/watch?v=4Zoq0aczY0I

No a ako dopadla rodina teraz?

www.koloseo.info tak to už je sila!

Tak už viete prečo by mal byť prezident z opozície? Práve preto, lebo mafia KSČ sa stáva reálnou hrozbou pre všetkých čestných slovákov.

Pokračovanie nabudúce....

Filip Adamik

Filip Adamik

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som za kompromisy alle ak treba aj za radikálne riešenia kde dohoda nie je možná. Zoznam autorových rubrík:  Politika a spoločnosťSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu