Prečo sa 17. november považuje za deň zrady a nie deň víťazstva (1)

Keď v 89-tom sa hovorilo o roku 1968 ako o roku zrady na česko-slovenskom národe, na ktorého Vasil Bilak a spol., povolali vojská Varšávskej zmluvy aby potlačili údajnú kontralevolúciu, ľudia verili, že treba zmenu a podporili tzv. „nežnú revolúciu“ vo viere, že sa ide vylepšovať socializmus, taká je Holá pravda.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (19)

Dnes je už viacerým občianským aktivistom jasné, že 17. november 1989 nebol o zmene k lepšiemu pre „diktatúru proletariátu“, ale o zradu tohoto proletariátu (hlúpeho a sprostého) ale išlo o odovzdanie moci prostredníctvom študentskej revolúcie, ktorá dostala kúzelnu prezývku „nežná“. Český disident Peter Pithart to verejne priznal v médiach.

Pri surfovaní na internete sa stretávame s rôznymi názormi na toto obdobie, ale ani jeden z týchto názorov, ktoré sú prezentované v médiach a to aj v tom najhorúcejšom „verejnoprávnom“ sa žiaľ nezakladá na pravde. Stačí si vypočuť iné názory a porovnať so svojími vlastnými úsudkami, skúsenosťami, alebo odborne povedané empirickými dôkazmi a sami dôjdeme k tomuto poznaniu, že stále sme klamaní! Dokedy? To už je ťažšia otázka.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Skutočne ma zaujalo video uverejnené na Youtube, ktoré svojími názormi viacerých občianských aktivistov ma presvedčilo, že není pravda to čo počujeme z verejnoprávnych médii o udalostiach okolo 17. novembra 1989. Odporúčam širokej verejnosti pozrieť si nielen túto tretiu časť, ale aj tie predchádzajúce. Je hanbou slovenského národa a hlavne verejných činiteľov, že nenabrali doposiaľ odvahu povedať občanom pravdu, tak jako to urobil Peter Pithard.

Nezabudni pozrieť túto zaujímavú petíciu:
http://www.peticie.com/peticiaobcianskehokandidatajanamolnara


Filip Adamik

Filip Adamik

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som za kompromisy alle ak treba aj za radikálne riešenia kde dohoda nie je možná. Zoznam autorových rubrík:  Politika a spoločnosťSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu