Prečo sa 17.november považuje za deň zrady a nie deň víťazstva (4)

Názory a stanoviská na štvrtú otázku „Ako ďalej, pokračovať a vylepšovať zastupiteľskú demokraciu, alebo urobiť razantnú zmenu a hlavne ako“ sa zjednotili na tom, že pokračovať v týchto klamstvách je sebevražda. Čitateľ sa už isto dozvedel, že v Českej republike obvinili protagonistu „Nežnej revolúcie“ Václava Klausa z vlastizrady!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

Na Slovensku sú zatiaľ zmierlivejšie názory, ale hovorí sa nahlas, že „rozliate mlieko treba upratať, inak začne neznesiteľne smrdieť“. Otvorená otázka ostala vysieť vo vzduchu. Ako to všetko urobiť, aby zase občan nebol oklamaný a podvedený. Jedna skupina názorov je za pokojné a „nežné“ upratovanie s odôvodnením, že násilie prináša len ďalšie násilie, treba zakladať občianské snemy a viac angažovať verejnosť. Druhá skupina hovorí, že dosť bolo nežnosti, porozumenia a tolerancie, nakoľko pohár sa už prelial, a všetci vieme, že z vlka baránok nebude. Nikto sa už dobrovolne nevzdá nakradnutého majetku, tak im ho treba jednoduch zobrať. Ale ako?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ja osobne sa prikláňam k zlatej strednej ceste, niečo medzi nežným pohľadením a poriadným hákom pod bradu. Zaujímavé riešenie má občianský aktivista, ktorý si trúfa urobiť zmenu zaujímavým spôsobom. Ten presadzuje zmenu na dva kroky. Prvým krokom je preukázať demontáž demokracie práve porušovaním ľudských práv zo strany naších zástupcov, tým, že prijímajú zákony, ktoré sú v rozpore s Európskym Dohovorom, a preukázaním skutočnosti, že tajným dohľadom nad občanmi sa prevádza vlastizrada, nakoľko je podozrenie, že predmetom štátneho tajomstva je ignorovanie ústavného článku 154 zo strany polície, prokuratúry a súdnictva pri odstraňovaní krívd páchaných na obyčajných ľudí, ktorí sa domáhajú spravodlivosti. Takýto útok proti vlastným občanom je vlastizrada.

SkryťVypnúť reklamu

Druhým krokom je prostredníctvom občianského kandidáta do funkcie prezidenta SR presadiť radikálnu ZMENU!

Tu je linka:

http://www.peticie.com/peticiaobcianskehokandidatajanamolnara

Ako ešte? Tak to Vám už nepoviem. Pozrite si všetko naživo v ďalšom pokračovaní tohoto seriálu:

http://www.youtube.com/watch?v=4Zoq0aczY0I


Filip Adamik

Filip Adamik

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som za kompromisy alle ak treba aj za radikálne riešenia kde dohoda nie je možná. Zoznam autorových rubrík:  Politika a spoločnosťSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu