This song is called Ride On Me and it`s about f***ing

The Bloodhound Gang neostali svojej povesti nič dlžní. Čakali sme na nich dlho, no stálo to zato. Skvelí boli aj Magic Skool Bus a Rock Hard Power Spray (Ride On Me).

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Neopakovateľný rockový večer začali MSB. Briti (podľa prízvuku) s lookom mladšieho dorastu hrali niečo, čo pripomínalo britský punk z konca osemdesiatich rokov švihnutý ska…

Po niekoľkých skladbách ich vystriedal dánsky garage rock v podaní RHPS. Spevák menil dve polohy hlasu: škrekľavá primonínala Ozzyho alebo skôr Briana Johnsona (AC/DC), druhá bola posadená zamatovo hlboko (neviem ktorá sa mi páčila viac). No zaujala ma aj skladba spievaná cez megafón.

Po nich prišli naši vytúžení Ten Gang Sliedičov. They were awesome, dude. Ohromili nás hneď na začiatku a neprestali nás udivovať až do konca. Treba ich chváliť za výborné znalosti slovenčiny a úžasný prehľad v slovenskom hudobnom prostredí, a navyše gitarista Lupus je veľký fanúšik hokeja (a tak mu organizátori slovenský hokejový dres, ktorý mal celý koncert na sebe).

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nesklamali ani hudobne – hrali všetky najväčšie pecky a dali aj Depeche Mode - Enjoy the Silence (pri druhom Jimmyho pokuse ho Jared očúral – ešte predtým ho však varoval: „Stop it. Next time you play it, I will piss on your head. Stop it. It`s buzerečka. (neviem, čo tým myslel) It`s Miro Jaroš (viem, čo tým myslel)“) a O-Zone – Bajla í, Bajla é. Diváci sa im zase odmenili spievaním (singing along), a nielen starých známych vypalovákov (Fire Water Burn), ale aj napríklad (the most recent) – Foxtrot Uniform Charlie Kilo, Uhn Tiss Uhn Tiss Uhn Tiss a Ain`t my job to fuck you on your birthday, pri ktorej sa mi zdalo, že sa Jimmy čudoval, že ju poznáme – za všetko hovorilo (nielen) jeho thumbs up.

SkryťVypnúť reklamu

Jared je šoumen s velkým Š. Potom ako mu Jimmy na začiatku roztrhal tielko, strhol ho zo seba úplne, poutieral si ním svoje intímne miesta a hodil ho medzi ľudí, to isté urobil s boxerkami. Neskôr ešte exol zopár deci Jégermajstera cez lievik – bong (obľúbená zábavka na amerických párty, no exuje sa prevažne pivo!).

Na koncert určite tak skoro nezabudne „šťastlivec“ z publika, ktorý mal zjesť hus s lokšami a za odmenu mal dostať 100 eur. Či sa mu to podarilo neviem, no určite pár nocí nezaspí.

Počas večera sa na plátne (v bublinke sympatického pána - ako z reklamy zo 70. rokov v USA – evokujúceho pocit šťastia, bezstarostnosti a spokojnosti s wonderfull life) objavovali vtipné, často bilingválne hlášky ako napríklad:

SkryťVypnúť reklamu

GOOD EVENING SEDLACI

WHERE ARE MY KURVICKY AT

SING ALONG F***ERI

PRVY RAD SMRDI VIAC AKO PETRZALKA

GO BACK TO KOSICE

KAROL BECK POŽRAL VIAC STEROIDOV AKO JARED

JARED VYPRSTOVAL MINISTRA PALKA

TATO PESNICKA JE SRACKOVEJSIA AKO SLOVAN

PEOPLE FROM TRNAVA EAT RATS

MARTINA SINDLEROVA MA PNEUMATIKY

KVOLI TEJTO PESNICKE Q-BALL VYFAJCIL O-ZONE

PARIS HILTON HAS GOAT TITS

DANISH CONSULATES ARE HIGHLY FLAMMABLE

I WISH I WAS QUEER SO I COULD GET CZECHS

a podobne...

Čo dodať. Hoci sa očakávaný vommiting gitaristu nekonal, zachránil to jeho pissing. A tak ako my - fanušíkovia, tak ani BG určite nezabudnú na neopakovateľnú noc v bratislavskom PKO.

SkryťVypnúť reklamu

Ďakujeme…

P.S. (mom and dad, this is Chasey, ...) Ich pohľad na bratislavský koncert je na http://www.bloodhoundgang.com/index2.html - menu na ľavo - diary of a madman --> úplne dole (zatiaľ) <p /> ;;;

Miroslav Fulier

Miroslav Fulier

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

pretender Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu