Fico je "čistý", ako vzduch v Černobyle

po výbuchu jadrovej elektrárne. Len neustále straší a zamoruje!Dnes nám Fico, veľký mentalista a mág, hovorí o tikajúcich bombách v školstve, zdavotníctve, ktoré sám cielené pripravil. S odborármi mal dohodu, že za jeho vlády nebudú štrajky. Ako protihodnotu pomohol Smer odborárskym bossom dostať sa na ich na kandidátky v komunálnych či parlamentných voľbách, prípadne do dozorných rád, resp. že im pomohli dostať "trafiky"-potichu lyžiarské vleky, či rekreačné zariadenia. Spokojní odborári čušali.  Smer nás veselo naďalej okrádal a cez dodatky k zmluvám aj zadlžoval. Sociálnu poistovńu zruinoval, dostal ju  do mínusu ,keď jeho nominant vyrobil stratu 120 milonov eur. Tak by sa dalo hovoriť o predražených diaľniciach, mýtnych tendroch, emisiách, nástenkovom tendri atď. Fico to mal s odbormi dobré načasované. Po prehraných voľbach zostal v šoku. Myslel si, že výhra je istá, že veselo dokradnú a všetko spolu so Slotom a Mečiarom pozametajú pod koberec.Mnohé veci nestihli a báli sa, či ešte niečo kompromitujúce nevypláva po voľbách na povrch.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (18)

Aj z tohto dôvodu začali útočiť na premiérku, na ministerstvo vnútra a ministerstvo spravodlivosti. Veď najlepšia obrana je útok. Báli sa kauz a vyšetrovania. Museli udržiavať spoločnosť v neustálom napätí. Cez odborárov podnecovali nespokojnosť s platmi, najprv u učiteľov a neskôr, drzo cez rukojemnika- pacienta, aj u lekárov. Fico sa iba v jednom prerátal, že tak rýchlo padne "zlepenec" , a že pravičiari nestihnú, ako roky predtým, dať do poriadku ekonomiku, aby sa mal čím chváliť. Toto ho desí a teraz šíri paniku-poplašnú správu , že štát je v rozklade. Čo tým tento bývalý komunista sleduje? Pripravuje snaď ľudí na to, že ak preberie moc, tak možno nasadí okrem polície aj armádu proti demonštrantom, v mene stability republiky, či jeho pseudodemokracie? Preto asi hovorí aj s pomocou spriaznených médii o chaose, či ekonomickom rozvrate. Chce vyhrať tieto voľby a vládnuť sám. Strašia ho aj nášlapne miny jeho vlastných, zamlčaných podvodov. To, že teraz hovorí o koalícii národnej spásy, je iba zastierka, aby sa na neho neutočilo a nevytiahli sa aj iné kauzy okrem Gorily. On vie, že stokrát opakovaná lož sa stane pravdou. Preto neustále tvrdí, že je čistý. Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať ho s určitosťou naučil komunistický sexuológ Plzák. Ak bude mať možnosť, tak prednostne vytvorí vládu s osvedčenými partnermi, ako je napr. análny špecialista Slota. Vytvoria vládu "národnej spásy". Vláda "národnej spásy" bude hájiť záujmy uprednostňovanej menšiny a ficovoličov. Dá im istoty, a to nielen vyššie platy a dôchodky na úkor naších detí a vnukov, ale aj totalitnú stabilitu. Nastane proces normalizácie pomerov v spoločnosti, tak ako to kedysi po vpáde Rusov spravil jeho tútor Gustáv Husák. Odstránia sa z vedúcich štátnych a verejných funkcii všetci tí, čo nebudú súhlasiť s Poučením z krízového vývoja spoločnosti po tzv.demokracii. Eštebáci vytvoria jednú SIS-ku a centrálne sa bude rozhodovať nielen o štúdiu vašich detí,ale aj o tom, kto, kde a kedy bude na základe lojálnosti menovaný do funkcie. Zavedie sa prísna "harabinizácia" súdnictva a možno sa aj zmení ústava, lebo podľa vlády ľudu občianska spoločnosť sklamala, t.j. priniesla chaos a nestabilitu. Posilnia sa represívne zložky štátnej moci a obmedzí sa sloboda prejavu. Nastane očakávaná stabilita a normalizácia pomerov. Zavedie sa čiastočná cenzúra v médiach a zamedzí sa automatický prístup na zdroj nákazy-internetové sociálne siete. Povedané po sloveský občan sa začne báť a bude držať hubu a krok. Ako holubičí národ máme k tomu genetickú predispozíciu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Budú sa intenzívne rozvíjať bratské vzľahy s Ruskom, Severnou Kóreou, Venezuelou, Bieloruskom a Kubou.Možno si odskúšame čínsky model spoločnosti. Toto nás pravdepodobne v budúcnosti neminie, kedže Fico plánuje tzv. stabilitu a svoje vládnutie na dlhšiu neurčitú dobu. Korupcia a úplatky budú prekvitať. Smer doteraz nič nové v ekonomike a v sociálnej oblasti nevymyslel okrem rabovačky v sociálnych podnikoch, preto je obava, že sa po rokoch vráti späť k osvedčenému socialistickému modelu. Ak potom znova nedajbože vybuchne jadrová elektráreň, tak sa to nedozviete, bude už neskoro, alebo ak prežijete, pôjdete manifestovať na 1. mája. Po čase, pod tlakom zahraničia, sa predseda vlády "národnej spásy" prizná, že spravil chybu, a že vás neinformoval. Vy už aj tak budete svietiť, no velebiť vodcu, lebo vám zabezpečil pravidelný prísun ryže.

SkryťVypnúť reklamu

Fico je fakt "čistý", ako vzduch po Černobyle. Neklamal, nekradol a šiel vždy správnym smerom. Ako správny komunista, tomu sa "určite" nikdy nespreneveril. Aj vtedy, v Černobyle bolo krásne májové počasie. Náš cyklista Regec si to určite pamätá, ako museli príkazom ísť na etapu Pretekov mieru do oblasti Černobylu. Iba preto, lebo súdruhovia tvrdili, že žiarenie je neškodné. Dodnes má z toho trvalé následky a je už bez jednej obličky. Aj Fico vyžaruje určitú charizmu, skoro ako z jadrovej elektrárne- také neviditeľné a nebolestivé "radioaktívne žiarenie". Postihnutých je už mnoho ľudí, len dôsledky zamorenia a dopad jeho populistickej politiky ešte teraz nevidíme. Mnohí Smeru slepo veria, ale po čase nás to môže stáť aj vydobitú slobodu, či demokráciu, ktorú momentálne berieme ako nezvratnú samozrejmosť. Fico bol v Gorile spomenutý asi 172 krát, ale ako chlap sa nepriznal, či bol s Haščakom, čo dohodli atď. Dnes, po dlhej dobe, prehlásil jeho tajomník Határ, že všetko to, čo sa tam píše, nie je pravda. Sú odrazu "čistí" ako rádioaktívny vzduch. On nevie nič ani o 40 dkg salámy-40 miliónoch, čo niekto zohnal svojou hlavou pre stranu. Takže, vážení občania, Gorila je podľa Smeru vymyslená, nič sa nestalo, ide jar a na všetko sa zabudne. Ak vyhrajú znova "kryptobolševici" a zlodeji, tak vám tie protesty na uliciach v mene normalizácie pomerov zrátajú. Na to budú mať aj miesta v preplnených väzniciach. To chcete slobodní demokrati dopustiť?

Ján Gaborčík

Ján Gaborčík

Bloger 
  • Počet článkov:  33
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Spišiak - nie celkom "slepý". Súkromný vetrinárny lekár so záľubou komentovať politické dianie formou článkov resp. básní. Iné záujmy - šport, história,varhany, šachy, príroda.Obľúbená pieseň: Goraľu, czi či ne žaľ. Pod úbočou... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu