Fico -" víťazný" február....

Premiérovi sa fakt darí. Zmanipuloval nielen verejnosť, ale aj naivne" novinárske prasce". A teraz má ešte  strach o život. Povedal to dnes po rokovaní koaličnej rady. " Mám také veci, že niekedy mám strach , aby ma niekto nezastrelil. Rozumiete tomu?" My, čo vieme o čo ide, rozomieme tomu veľmi dobre. A verím, že vašich voličov strach o veľkého"martýra" zomkne do jedného šíku.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)

Mám pocit , že ste sa stali obrovským" klonom" V. Mečiara, ten mal samoúnosy a tiež premýval voličom mozgy, ale nestal sa martýrom. Mnohí fakt očakávali tento váš postup. Ani nás to neprekvapilo, lebo populista a demagóg to má v popise práce. Aj Gottwald ,či národný socialista - Hitler vedeli podobne manipulovať s ľudskou naivitou a hlúposťou. Vtedy sa tiež mnohí čudovali, ako im to žerú a či vôbec je toto možné. Áno je a bude, záleží na podmienkách a na tom či budeme mlčať, či dovolíme vládnuť podvodníkom a populistom. Tí nás sľubmi neuživia. Oni tužia iba po moci a koryte. Ficová agenda, hoci stará, zabrala aj na naivných novinárov, čo sa pasovali za strážcov demokracie. Tí pomohli tomu , že z komára si Fico dovolil spraviť slona a všetku pozornosť obrátil iným smerom. Ďakujeme, za tie bombastické nadpisy článkov a že aj zo solídnych novín ste spravili bulvár. Čo je za tým? Peniaze, v mene čítanosti zabúdate na etiku, slobodu, demokraciu a podporujete koho?? Kto z vás je nebojácny investigatívny novinár? Viete prečo čoraz viacej ľudí číta blogy ako printové media? Lebo tu píšu obyčajní ľudia o tzv. pravde a o tom čo citia a majú akí-takí pocit slobody.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Našpinit na okydaného nie je problém,veď keď to robí väčšina stačí sa iba pridať. To je fakt hrdinstvo. Ten "postihnutý" nemá čas a ani možnosti rýchle tú špinu zo seba zmyť.To spravil premiér- nakydal a niektorí tzv. žurnalisti sa mu chceli zapáčiť, tak spravili nadprácu t.j. medvediu službu demokracii a slobode pre naše deti.Prečo sa tak razantne nevenovali kauzám tejto vlády? To majú tiež strach? Tak mali ísť za" smetiarov" a mohli demonštrovať na podporu Kaliňaka v oranžových vestách.To im nevadí,že teraz policajti šikanujú kamionistov, iba preto, že s kauzou mýto mali pravdu? Fico mal v niečom" pravdu", ked´vás tak dehonestoval zvieracími prívlastkami. Pomaly, ale isto tu bude policajný štát. Prečo sa Fico bojí dialogu v TV? To je obyčajná zbabelosť a strach z pravdy. Prečo sa ho na to nespýtate?

SkryťVypnúť reklamu

Asi nemá čisté svedomie, človek čistý, ktorý nemá maslo na hlave sa nemusí bať. Koho sa bojí? Možno aj svojích sponzorov. Podal trestné oznámenie, alebo zase je to jeho nečistá hra a manipulácia s verejnou mienkou? Ak nie, tak to je nebezpečný precedens- tá jeho hra o moc, za každú cenu. To treba zastaviť! Sú to ťahy Klementa Gottwalda tesne pred "víťazným" februárom r.1948. A vieme ako to skončilo. Ak národ nebude premýšlať a" zožerú" mu tie pseudoargumenty a pseudokauzy resp. budú ho voliť hlava nehlava, tak tu nebude rovnováha moci. Nastupi " nežná totalita a lá Fico sr.o."!

Možno si aj samozrežíruje atentát na svoju osobu,aby presvedčil masy o svojej "pravde".Vyhlási stanné právo a budeme-demokrati - držať hubu a krok. Je hanbou, že nám vládnu odkojenci marxizmu-leninizmu, vycvičení vo VUML na boj s vnútorným nepriateľom a na konšpiračné hry. Všetci traja najvyšší činitelia sú bývalí členovia KSS, ktorí sa hrajú na demokratov. Stále nás presviedčajú o svetlejších zajtrajškoch a my" ovce" im veríme. Už vidím, ako sa zase oslavuje" víťazný február,", lebo ten si náš premiér stačil všimnúť a pripomenúť v týchto dňoch. To chceme??

Ján Gaborčík

Ján Gaborčík

Bloger 
  • Počet článkov:  33
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Spišiak - nie celkom "slepý". Súkromný vetrinárny lekár so záľubou komentovať politické dianie formou článkov resp. básní. Iné záujmy - šport, história,varhany, šachy, príroda.Obľúbená pieseň: Goraľu, czi či ne žaľ. Pod úbočou... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu