Veci na pravú mieru

Náš spoločný Veľký blogbrat Tomáš Bella ma veľmi vtipne uviedol do spoločnosti SME blog-erov a ja teda cítim povinnosť dať na poriadok veci uvedené v jeho článku.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Upozornenie:

Tento článoček má byť vtipný, humorný, satirický, ironický a NEMATE ho čítať presne ako to Tomáš nariadil.

Obsah:

  1. Tomáš je klamár – vôbec nemiluje manažment a chcel byť žurnalistom už od doby čo na strednej škole všetkým znepríjemňoval život rýpaním do riaditeľa. Navyše vôbec nechodil na strednej škole do tej istej triedy, ale do elitárskeho CÉČKA

  2. S Tomášom som možno chodil do škôlky ale už vtedy strečkoval... Pamätám si veľmi dobre ako plakal, keď ho tam mama prvý krát doviedla.

  3. Tomáš nám na „základke“ doma vždy vyjedol všetky keksy a cukríky a dodnes svoj dlh nesplatil. Ten chabý pokus pred pár mesiacmi v smiešnom objeme sa NEPOČÍTA.

  4. Tomáš Bella je vesmírny cestovateľ!

Záver:

Don’t trust blogs!

Michal Gardian

Michal Gardian

Bloger 
  • Počet článkov:  17
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Človek netrpiaci(na)newspeak. V pracovnej dobe sa "zabavam" so svojou firmou a vo voľnom čase úplne všeličím.Aj mne môžete nadávať/posielať finančné dary za dizajn blog.sme.sk, vybrali.sme.sk a www.sme.sk Zoznam autorových rubrík:  Nezaradenáveci verejnéčo píšu inítehnológiezábavaextravíkendovníkDopisy Julkovi

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
SkryťZatvoriť reklamu