Romantické líčenie pre sexi žienku

Baška je krásna mladá žena, ktorá pôsobí dojmom romantičky aj vďaka svojej blond hrive. Neustálym zosvetľovaním na blond sa však Baške vytvorili vo vlasoch tri rôzne blond odtiene. Kaderník Simon sa preto rozhodol sceliť farbu vlasov medenou blond, ktorá vyrovnala najväčšie rozdiely vo farbe. Ja som následne vytvorila pomocou žehličky jednoduchý účes, pretože Baška sa chystala za kultúrou...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

((gal))

Líčením som chcela zvýrazniť Baškiné pekné črty tváre a dodať jej sexi look s dramatickým pohľadom :)

S ČÍM SOM PRACOVALA

Podkladové sérum, krycí korektor zelený a ružový, make-up, transparentný púder, báza pod očné tiene. Trio tieňov na oči - tmavohnedý, svetlohnedý a tieň smotanovej farby. Hnedá kajalková ceruzka, hnedý tieň a fixatér na obočie, riasenka, lícenka zlatoružovej farby, neutrálna kontúrovacia ceruzka na pery, rúž a lesk na pery.

PRÍPRAVA PLETI

Na dôkladne odlíčenú pleť som naniesla primer, ktorý výhladil drobné nerovnosti na povrchu pleti. Následne išiel na rad hydratačný make-up, poprašok transparentného púdru a mohli sme sa pustiť do čarovania s očnými viečkami...

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

POSTUP LÍČENIA

Do vnútorného kútika oka som naniesla smotanový trblietavý očný tieň. Oko som potom vyfarbila svetlohnedým tieňom a hĺbku a dramatický look som docielila tmavohnedým tieňom, ktorý som naniesla do vonkajšieho kútika oka a vytieňovala ho dostratena pozdĺž očnicového oblúka. Hnedou kajalkou som obkreslila obrys horného viečka a naniesla riasenku. Líčka som poprášila zlatoružovou lícenkou a pery som pretrela rúžom. Bodkou za líčením bol lesk na pery.

RADA NA ZÁVER

Ak sa chystáme na nejakú spoločenskú udalosť, je logické, že očakávame, aby nám líčenie vydržalo počas celej akcie. Preto používame podkladové bázy pod make-up a aj pod očné tiene. Ak sme zvyknuté používať len lesky na pery, pri spoločenskom líčení by sme mali najprv použiť rúž, ktorý dlhšie vydrží a až potom nanášať lesk na pery.

Skryť Vypnúť reklamu

Autor fotografií: Katarína Mrázková © 2010

Ivana Gramblička

Ivana Gramblička

Bloger 
  • Počet článkov:  30
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vizážistka a kaderníčka Ivana Stanclová Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáVizáž a líčenieMóda, móda, móda

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu