
Trošku som sa prehrabal v spomienkach zo všetkýchškôl, ktoré som s pokiaľ možno najnižším nasadením absolvoval, privykonávaní vééééľkéééj potreby som analyzoval, dedukoval a forecastovala zrazu mi svitlo!
Riešenie je, ako všetko geniálne, veľmi jednoduché. Volása EVOLÚCIA! Nemýľte si to s ovuláciou, je to niečo celkom iné.
Dokázali to praveké jaštery, dokázali to netopierea dokážeme to aj my ľudia!
Proste a jednoducho, príroda, ktorej sme aj mysúčasťou, vždy reagovala na meniace sa životné podmienky a prispôsobovalaživočíšne druhy týmto zmenám.
A keďže pre nás je už presúvanie sa do roboty,z roboty, na dovolenku, služobnú cestu a kade tade po sveteneznesiteľným pre obmedzenosť priestoru na povrchu zeme, je jasné, že prírodapristúpi k ďalšiemu zázraku vo svojej histórii a narastú námkrídla!!!
Takže ľudia moji zlatí, zabudnite na drahé autá, pohonnéhmoty, palivové príplatky leteckých spoločností, budúcnosť je jasná, do prácesa bude lietať! A to nie hociako, ale na vlastných krídlach!
A o urýchlenie tejto zmeny sa môžeme aj samipričiniť. Stačí, keď bude vaša partnerka ovulovať, myslieť silno na to, ako budecelé ľudstvo evolovať. Predstavujte si svojich budúcich potomkov ako sa imz generácie na generáciu zvýrazňujú lopatky a odrazu šup! Malékrídelka rastú a ďalšími generáciami sa zväčšujú až bez problémov unesú celéhočloveka do roboty aj späť a to aj s notebookom a desiatou.
Ale pozor! Naozaj je dôležité na čo myslíte!!! Lebo ajkrtkovia a dážďovky si vyriešili svoj dopravný problém ale toto riešenie sa minezdá až také lákavé...
Tiež treba vylúčiť, aby krídla narástli na úkor rúk. Aleto nebude problém, veď aj tie praveké jaštery mali 4 nohy a krídla akobonus k tomu. Či nie?
Jeden kamarát mi vravel, že niekde čítal, že to, abyčlovek vznikol evolúciou je rovnako pravdepodobné, ako keď dáte súčiastky navýrobu televízora na korbu nákladného auta a po niekoľko ročnom jazdení porozbitých cestách sa vám z nich poskladá televízor.
Ale týmto sa nenechajte znechutiť. Evolúcia je veľmisilná vedecká teória, takže pravdepodobnosť, že za pár generácií budeme lietaťje veľmi, veľmi vysoká.
A ak aj nie a ak to tu zostrojil pánbožko takaj on sa už na tie zácpy nebude môcť ďalej pozerať a nejako nás zmutujetrebárs zo zvyšného rebra.
Téda, rozmýšľam, že aké precpaté museli mať ulice tiejašterice, čo???
Ak by si v mojom texte nejaký výrobca nejakýchvýrobkov našiel veľmi skrytú reklamu, nech sa nebojí a kľudne sa ozve, odmenu v akejkoľvek forme rád prijmem, najlepšie by boli peniaze ale môže byť aj košela alebo topánky! :o)
Ahojte a evolujte!