Ako bolo na festivale Verim Pane 2006

Tak ako každý rok aj tento rok som sa ná pár dni zúčastnil festivalu ktorý býva v Námestove na Orave Verím Pane. Chodievam tam rok čo rok a vždy sa tam chcem vrátiť aj na budúci rok.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (24)

Je to gospelový festival takže väčšinou sa tam hrá iba kresťanská hudba ale poprí tom na festivale sú vždý aj sv. omše, tvorivé dielne atď.... Nikdy som ešte asi nebol na inom festivale ako na gospelovom a ani nemám niaku potrebu. Časť strávený v spoločnosti kresťanov je vždý pre mňa čas radostný keď môžme všetci chváliť nášho Boha piesňami,tancom,spevom je to vždy nádherne koľko možnosti nám Boh poskytuje nato aby sme ho mohli chváliť. Vždy sa tam stretneme s kamarátmi s ktorými sa stretnem iba na Verím Pane. Včera som sa s jedným kamarátom zamýšlal nad otázkou prečo na Slovenskú to není tak ako v západných krajinách kde gospelovú hudbu berú ako normálny žáner a hráva sa normálne v komerčných médiach. Je to smutné ale je to tak. Bože vďaka za hudbu že aj cez ňu Ťa môžme chváliť kto spieva ten sa dvakrát modlí tak sa píše v Božom slove.

Peter Grobarčík

Peter Grobarčík

Bloger 
  • Počet článkov:  49
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som telesné postihnutý mladý muž ktorý chce písať o diani okolo seba Zoznam autorových rubrík:  Preskušaj si svoje vedomostiSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

682 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu