Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Baby ĎAKUJEM VÁM za prístup!!!Veľmi ma potešil výkon,aký ste predviedli proti Dragonsu!Držali ste si hráčky,pekne si prihrávali,vracali sa dozadu ak bolo treba.

K strele na bránu sa Dragons dostával málokedy.

Prvá tretina bola dokonalá,padol jediný gól a skóre po 1.tretine proti Dragonsu by si prial snáď každý klub.Bohužiaľ v závere 2.tretiny nám vylúčili hráčku,a tak sme do 2.tretiny nastupovali s cieľom-neinkasovať gól.

Tento cieľ sa nám podarilo splniť,avšak o pár minút neskôr,po peknej strele Dragonsu,sme prehrávali 0:2.

Dragons nás stále tlačil,ale mi sme si obsadzovali voľné hráčky,a tak bola hra takmer vyrovnaná.

Padol ďalší gól po tom,ako som vybehla proti hráčke a nestihla si vykryť priestor medzi nohami,už sme prehrávali 0:3.

Nevzdávali sme sa a hrali ďalej našu hru.Darilo sa nám brániť a snažili sme sa aj útočiť.Baby si vytvorili dostatok šancí,len škoda,že viac prihrávali ako strieľali.

Ale snažili sa,a za to,im patrí moje ĎAKUJEM!

Na konci 2.tretiny (3 sekundy pred koncom),sme dostali zbytočný gól do šatne.Prvú strelu som vyrazila,no druhú som už nestihla vykryť,keďže som ležala na zemi a loptička skákala pár centimetrov predo mnou.Nerozumeli sme si s obrankyňou a tak to tam útočníčka Dragonsu len ťukla a loptička skončila v bráne.A tak po 2.tretine sme prehrávali 0:4.

Nevzdávali sme sa,veď predsa 4 góly sa dajú streliť za 20 minút.

Do 3.tretiny sme išli teda s novým cieľom-neinkasovať a zároveň streliť aspoň 4 góly.

Hra bola vyrovnaná a šance boli na oboch stranách.Darilo sa nám strieľať aj na bránu,ale väčšinou sme si opäť radšej prihrávali.Konečne sme boli veľmi blízko ku gólu,keď zvonila tyčka a loptička poskakovala na bránkovej čiare súperiek.Brankárka sa však stihla otočiť a loptičku vyraziť ešte pred bránkovou čiarou.Bola to snáď naša najväčšia gólova šanca zápasu.

Dragons však opäť úradoval a presne mierená strela skončila za mojim chrbátom.

Už to bolo 0:5.

Stále sme sa nevzdávali a snažili sa aspoň upraviť skóre.

Prvá strela,druhá,tretia...stále nič...

Nepodarilo sa nám prekonať súperovu brankárku a tak,pre nás ostáva Dragons stále neporazeným súperom.

Výsledok zápasu 0:5 (0:1,0:3,0:1) nie je tak zlý,veď predsa len sú to vicemajsterky SR.

Ale verím,že nabudúce už vyhráme!

Bol to pekný zápas so všetkým,čo má taký zápas mať,a baby predviedli za Hurikán,kus dobrej práce!