reklama

TVRDÍ KRESŤANIA, TVRDÉ PÄSTE

Politický prerod Igora Matoviča, ako najzanietenejšieho bojovníka proti korupcii, je za posledné dva roky enormný.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Nielenže proti návratu Roberta Fica už nebojuje, čo dokázal pri hlasovaní o jeho vydaní na trestné stíhanie, no aktuálne naháňa fašistických poslancov s ponukou podpory prípadnej menšinovej vlády. Takých poslancov, ktorí neváhajú použiť tvrdú silu pri dosahovaní svojich cieľov, sú teda navyše aj agresívni. 

Klan Kuffovcov má na východe dlhodobé problémy s farmármi pre vlastníctvo poľnohospodárskych pozemkov a hospodárenie na nich. Aktuálne polícia obvinila poslancov národnej rady Štefana a Filipa Kuffu z nebezpečného vyhrážania.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Okrem toho, že sa do parlamentu dostali na kandidátke Kotlebovej strany, používajú mafiánske praktiky 90. rokov. Smutným faktom je, že poslanci vládnej koalície ich aj napriek tomu ponúkanou spoluprácou čoraz viac legitimizujú. Igor Matovič to neskrýva vôbec, no doťahuje sa naňho aj Boris Kollár, ktorý by dokonca nemal problém mať ich v klube, pretože to nie sú žiadni fašisti, ale „tvrdí kresťania“. Čo rozhodne dokazuje ich správanie na obhospodarovaných pozemkoch...

Keď budú koaličné strany v takomto správaní pokračovať, návrat Fica bude nezvratný. Bývalý najväčší bojovník proti korupcii sa na konci dňa zaslúži o to, že demokratické ladenie našej krajiny bude opäť potlačené a mafia sa vráti k moci. A nejde pritom len o spoluprácu s fašistami, ale aj o množstvo iných jeho aktivít, ktorými neustále rozoštváva Slovensko. Ak sa osoba na poste ministra financií nevymení, my sa na ďalšom rozvrate štátu a veľkolepom návrate Roberta Fica podieľať nebudeme.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Obrázok blogu

 Autor: Danglár

Jarmila Halgasova

Jarmila Halgasova

Bloger 
  • Počet článkov:  102
  •  | 
  • Páči sa:  130x

Ochrancovia prírody budúcim generáciám zriadili pre zanikajúce formy života aspoň skanzeny a rezervácie. Naše vlády spoločne a cieľavedome likvidujú slovenské potravinárstvo tváriac sa, že pre budúce generácie robia to najlepšie čo vedia ... a ani ten skanzen mu nezriadili. Ako životný optimista, stále verím, že zo Slovenska nebude odkladisko nekvality a druhotriedneho tovaru, ale zdroj kvalitných domácich potravín. Po štúdiu na Chemicko-technologickej fakulte som sa profesionálne venovala potravinárskej výrobe. Skúsenosti som čerpala aj pri úradnej kontrole potravín, na Ministerstve pôdohospodárstva Slovenskej republiky pri tvorbe legislatívy a zastupovaní Slovenska v Bruseli a ako riaditeľka Potravinárskej komory Slovenska. V súčasnosti pôsobím ako teamleaderka pre pôdohospodárstvo SaS.Kontakty:+421 905 922 105halgasova.jarmila@gmail.comKandidátka do NR SR za stranu SaS č. 11 Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

49 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

291 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu