Najpestrejšie myšlienky?No predsa v SAD-ke...

Autobusy mi poskytujú neuveriteľne pestrý tok myšlienok.A keď už nič iné,aspoň toto milujem na tom nezmyselnom posedávaní na modrých sedadlách preplneného autobusu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Minulý týždeň som ešte znudene sedela a dívala sa von oknom na okoloidúce autá.Slúchadlá v ušiach boli mojou jedinou ako takou ´zábavou´.

Ale dnes som našla v cestovaní úplne iný,nový rozmer.Sledovať krajinu navôkol vôbec nieje také absurdné,ako sa na prvý pohľad zdá.A keď si namiesto mestských lámp predstavujete lesné víly s lampášikmi v rukách,obry namiesto stromov a slzy anjelov namiesto kvapiek dažďa,aj vaše cestovanie ci už SAD-kou alebo MHD-čkou môže byť vskutku umeleckým zážitkom.Možno si myslíte,je to rovnako trápne ako objímať stromy,ale nieje zlé aspoň na pol hodinku z každého dňa,povenovať sa spevneniu vašich ružových okuliarov,cez ktoré sa dívate na svet.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tak prosím,netvrďte,že vraj cestovanie je strata času.Otvorte oči pre krásy prírody a vychutnávajte každý moment.Pretože každý je jedinečným darom od Boha.Svetlá pouličných lámp premeňte na svetielka nádeje a kvapky dažďa zase na slzy anjelov,ktorí plačú,keď nechceme prijať tú všetku krásu navôkol.Tak si už ďalej nezatvrdzujme srdcia!

Lenka Haluzová

Lenka Haluzová

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Svojej fantázii dávam krídla a srdcu dvere dokorán :o) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáZrkadlo mojej myslePoviedkyPoézia

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu