Keby nebolo vás ...

Môj život už od samého začiatku sprevádzajú ženy. Nebyť ženy, mojej mamy, nebol by som sa narodil a svet by prišiel o ďalšieho blázna, ktorý verí, že dobro môže čakať len dobro. Je to zvláštne, ale nikdy som nepoďakoval svojej mame, za to, že ma priviedla na tento svet. Tak práve jej chcem povedať to prvé, prvučičké ďakujem.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Druhé ďakujem vyslovujem mojej prvej pani učiteľke, ktorá ma učila, čítať, písať aj počítať. Keby nebolo jej, svet by prišiel o ďalšieho blázna, ktorý si myslí, že má okolo seba kopu priateľov.
 

Tretie ďakujem patrí mojej sestričke, ktorú som našiel. Aj keď v nás nekoluje súrodenecká krv, naše srdcia bijú spolu. Keby nebolo jej, nikdy by som nepocítil, čo je to mať sestru a svet by prišiel o ďalšieho blázna, ktorý si myslí, že človek môže milovať aj bez očakávania zisku.
 

Štvrté ďakujem patrí mojej manželke. ďakujem jej za to, že mi dala lásku, takú ako som nikdy nepociťoval, že mi dala kus seba a nečakala za to nič. Keby nebolo jej, svet by prišiel o ďalšieho blázna, ktorý verí v skutočnú manželskú lásku na celý život.
 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Piate ďakujem patrí všetkým vám. Keby nebolo vás, tak tieto riadky nepíšem a svet by prišiel o ďalšieho blázna, ktorý si myslí, že môže zmeniť svoje okolie.

Ľuboš Hamaj

Ľuboš Hamaj

Bloger 
  • Počet článkov:  13
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Nie som nicim vynimocny, snazim sa v zivote hladat to co ini prehliadaju a tesit sa z toho. Verit v dobro a schopnosti cloveka zit svoj zivot. Hladat krasu jednoduchosti ukrytu v kazdom z nas. Zoznam autorových rubrík:  Na slovíčko s BohomRozprávanie o životeSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu