odpovedzte mi pán Mečiar

Je politik povinný odpovedať na otázky občana-voliča, ktoré mu tento poslal e-mailom ? Myslím, že hlavne pred voľbami by politik mal komunikovať s voličmi. Otázka je, akú formu  táto komunikácia má mať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (15)
Obrázok blogu

Politici budú určite argumentovať, že nemajú čas reagovať na každý e-mail, ktorý dostanú od občanov a s voličmi sa stretávajú na mítingoch. Je to pravda, no nechodia všade a ani občan sa nemusí o takom stretnutí včas dozvedieť.

Na druhej strane, ak na politika padne tieň podozrenia napríklad z páchania trestnej činnosti, tak podľa môjho názoru, by na takúto otázku mal odpovedať vo vlastnom záujme. Ak neodpovie, ten čo mu tú otázku dal, si môže myslieť, že je to pravda a šíriť to ďalej.

Niekoľko otázok som sám takto položil predsedovi ĽS-HZDS Vladimírovi Mečiarovi , keď predtým som sa ho márne snažil zastihnúť na centrále. Nereagoval na ne a nevyužil tak príležitosť obhájiť sa a uviesť veci na správnu mieru. Jeho odpoveď by pomohla voličom zorientovať sa v dnešnom svete plnom pretvárky a klamstiev. Nakoniec slovo PRAVDA má pán Mečiar dokonca na bilboarde a volič by tú pravdu chcel vedieť. Má morálne právo ju vedieť z jednoduchého dôvodu, aby sa vedel objektívne a správne rozhodnúť vo voľbách. Takto vlastne volič, bez informácii s nezodpovedanými otázkami kupuje vo voľbách mačku vo vreci.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Neviem, čo si mám o tom myslieť. Možno si v záplave iných pán Mečiar moje e-maily nevšimol, alebo e-mailové adresy, ktoré som získal na internete na oficiálnej stránke ĽS-HZDS sú neplatné. Možné je ,že na mňa jednoducho kašle, veď som len obyčajný volič. Posledná možnosť je, že sa obhájiť nechce, alebo “nemôže.“

Takže posledný pokus pán Mečiar. Prosím Vás aj touto cestou, odpovedzte mi na moje otázky.Dúfam, že to bude ešte pred voľbami 2010. Ďakujem.

Vladimír Hano

Vladimír Hano

Bloger 
  • Počet článkov:  24
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som človek,ktorého trápia problémy tohoto sveta a keďže ich ináč neviem riešiť,tak o nich chcem písať. Možno sa nič nezmení, ale mlčať mi pripadá ako tá horšia voľba! Na svojom webe mám tiež osobný blog a fotogalériu, pretože jednou z mojich záľub je aj fotografovanie. Nájdete tam aj články o pestovaní rastlín na balkóne.Moje aforizmyMôj obľúbený citát: Je priam tragikomédiou, keď si vedúci na pracovisku začína namýšľať, že je vševedúcim. Zoznam autorových rubrík:  policiamestofototechnikanáboženstvospoločnosťvodičiSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu