nový prednosta na luníku IX

Na stoličku prednostu si zasadol nový prednosta . Na Luníku IX sa o ňom šíria klebety že, je to zlý človek, zisťoval som prečo?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)
Obrázok blogu

Tak som sa pýtal ľudí, že prečo si to vlastne myslia. Odpovedali že nevedia ale, že im nie je sympatický. Asi týždeň som sledoval jeho reakcie, a poviem vám pravdu zaujal ma.

Svojím ráznym jednaním , podľa mňa takého sme tu už potrebovali. Poslanci z MČ Luníku IX sa naňho nahnevali , lebo im zastavil ich tučné prémie, a tým začala vzbura na prednostu

zo strany poslancov. Zorganizovali preto schôdzu s niektorými občanmi Luníka IX , za odvolanie prednostu , na základe toho že vraj je mafián a oni mafiánov na úrade nechcú “ zo strachu o svoj život „ rozhodli o tajnom hlasovaní . Každý mal na papieri označiť písmenom X ( áno, nie) . Na papieri bolo písané či súhlasia za zotrvanie prednostu alebo, nie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Oni zrejme nepochopili obsahu textu ktorý mali čierny na bielom a "áno„ brali za zbavenie mandátu no bolo to naopak a tak namiesto odvolania , z funkcie ho odsúhlasili za prednostu Luníku IX. Tak to by bolo asi všetko o našich "Vysoko vzdelaných poslancoch „ .

Odkaz pre našich múdrych poslancov :

Nech si prečítajú zákon o obecnom zriadení § 17 .

Prednostu vymenúva a odvoláva výhradne iba starosta .

Arpád Harakály

Arpád Harakály

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mam 19 rokov, bývam na Luníku IX, som študentom Súkromnej pedagogickej a sociálnej akadémie, som v štvrtom ročníku. Medzi moje záľuby patrí futbal,PC,čítanie detektívok. Zoznam autorových rubrík:  Lunik IXLáskaRomoviaŠkola SPARKSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu