Objatia a iné hlúposti...

Neviem ako vy ostaní, ale objatie je vec, ktorú praktizujem dosť často. Je to pre mňa maximálne prirodzená vec, objať človeka, ktorého mám rada. Ale prečo som na túto tému vôbec začala?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

U nás v škole, totižto po sérii najnovších a veľmi vtipných pravidiel zakázali aj objímanie sa. Tie ostatné, napríklad zákaz vyzývavo sa obliekať, telefonovať na chodbe počas prestávky či bozkávať sa na chodbách by sa ešte dali pochopiť. Ale zákaz objímania teda ani pri najlepšej vôli nechápem.Proti bozkávaniu by sa dalo namietať, že je to niečo intímne, čo by si dvojica mala nechať na doma alebo, že sa pri tom môžu prenášať nejaké choroby. Ale objatie, je podľa mňa, vec normálna. Neprenášajú sa ním ani choroby a ani to nie je niečo intímne. Tak prečo potom? Začínam sa v tej škole cítiť trocha obmedzovaná. Naše vedenie sa veľmi snaží, aby sme mali na škole nejakú tu atmosféru, aby sme na štúdium mali pekné spomienky, hovoria o súdržnosti a jedinečnosti našej školy. Jedinečná teda bude. Ale len tým, že nám zakazuje absolútne nevinným spôsobom vyjadrovať naše pocity. Len tak dalej a určite tým na našu školu dotiahneme mnoho nových študentov a urobíme si dobré meno. Gratulujem!

Michaela Hejná

Michaela Hejná

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

milé, sympatické, pekné, inteligentné a hlavne skromné dievča :)Má 17, študuje na osemročnom gymnáziu v BA. Rada číta, lyžuje, hrá volejbal a spí, nemá rada umýanie okien, závisť a hlúpe filmy. Jej najväčším životným snom je precestovať celý svet... Zoznam autorových rubrík:  Môj malý svetVeľký svet nás všetkýchSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

4 články
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Skryť Zatvoriť reklamu