Filmy na ktoré sa Vám oplatí zájsť do kina v mesiaci marec.

V tomto článku Vás chcem informovať o filmoch. Hlavne sa chcem zamerať na budúci mesiac. Čiže marec. Predstavíme si čo náš čaká v slovenských kinách

Písmo: A- | A+
Diskusia  (11)

1. Chappie - 05. 03. 2015

Prvý film, kt. si predstavíme je hlavne pre fanúšikov sci-fi filmov. Režíruje ho Neill Blomkamp(District 9, Elysium). Tento režisér sa narodil s citom k takýmto filmom. Príbeh nám predstaví, čo sa bude diať v nie príliš vzdialenej budúcnosti. V tejto budúcnosti budú policajnú prácu vykonávať roboty. Dôjde ale ku preprogramovaní jedného z týchto robotov s menom Chappie. Postupne začne uvažovať a cítiť vlastné pocity. Stane sa jedinečným. Ako tento príbeh dopadne si môžete pozrieť v kinách už od 05. marca.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

2. Asterix: Sídlo bohov - 06.03. 2015

Tento film je zameraný hlavne pre podstatne mladšie publikum. Asterix je určite fenoménom celého sveta. Povedzme si kto na týchto rozprávkach s nás starších nevyrastal. Príbeh nás zavedie do malej dediny menom Gália. Cézar so svojou armádou obsadil čo si len zaumienil. Jediné táto dedina mu nedá spávať a vzdoruje jeho útokom. Preto dostane skvelý nápad ako sa neposedných galov zbaviť. Či sa mu to podarí si môžete pozrieť už od 06. marca.

3. The Water Diviner/Cesta nádeje - 06. 03. 2015

Prvý počin skvelého herca ako režiséra. Russell Crowe ako režisér a hlavný hrdina? Uvidíme či sa mu to podarí. Zavedie nás do obdobia 1. svetovej vojny. Konkrétne do Konstantinopolu (dnešného Istambulu). Austrálsky farmár má veľký talent v hľadaní vody. Neskôr však musí opustiť svoj domov a nájsť svojich troch synov. Či ih nájde alebo nie zistíte už 06. marca .

SkryťVypnúť reklamu

4. Run All Night/Nočný bežec - 12. 03. 2015

V hlavne úlohe sa nám predstaví Liam Neeson. Po zhliadnutí traileru je Vám úplne jasné čo Vás čaká a neminie. Klasická akčná jazda pre fanúšikov akčných filmov. Po tom čo sa Jimmy (Neeson) otočí k svojej mafiánskej rodine a pokúsi sa zachrániť svoju skutočnú rodinu, kt. opustil sa strhne beh na život a na smrť. Pokúsi sa zachrániť svojho syna pred hrozbou smrti. Či sa mu to podarí môžete vidieť od 12. marca.

5. Insurgent/Rezistencia - 19. 03. 2015

Pokračovanie teenagerského filmu Divergencia. Pre tých kt. ste predchádzajúci diel nevideli. Tak príbeh je o mladej dievčine menom Tris (Shailene Woodley). Táto dievčina je akosi divergentná. Nepatrí ani do jednej so 4 frakcií. Po udalostiach z jednotky visí vojna na vlásku. Jednotlivé frakcie medzi sebou bojujú a Tris neostáva nič iné ako prijať že je divergentná. Či to zvládne zistíte už 19. marca. 

SkryťVypnúť reklamu

6. The Gunman/Muž na odstrel - 26. 03. 2015

Bývalí žoldnier a zabiják Jim Terrier (Sean Penn) sa snaží nechať svoj život za sebou. Najradšej by sa usadil so svojou bývalou láskou a založil si rodinu. To však nie je také jednoduché. Bude sa musieť postaviť svojej bývalej organizácií v ktorej čele je Javier Bardmen. Bude to tvrdý oriešok. Tento pán totižto dal riadne pokúsiť bezmocnosť aj samotnému agentovi 007. Uvidíme či si s ním bývali žoldnier poradí už 26. marca.

Na záver Vám želám príjemný filmový marec. Nech už sa rozhodnete pre ktorýkoľvek film. Je však aj kopu iných filmov kt. si môžete pozrieť ako napríklad: Home, Wild, Two days, one night, Mirage, Vybíjaná, Vzkriesenie démona... Toto je len rebríček filmov, kt. podľa mňa stoja za zhliadnutie.

Lukáš Híreš

Lukáš Híreš

Bloger 
  • Počet článkov:  2
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som 19-ročný študent strednej odbornej školy. Pochádzam z neďalekého mesta pri Trenčíne. Moje záľuby sú hlavne pozeranie filmov, kt. sa chcem venovať aj v týchto blogoch a informovať Vás o novinkách po prípade napísať aj pár súvislých viet čo si o danom filme po návšteve kina myslím. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu