Najkrajšia spomienka na úspešné zbalenie sexy kočky

My chlapi sme lovci. Máme to v sebe odjakživa zakódované a je to proste v nás. Všetci sme dostali možnosť študovať ženy a premýšľať čo vlastne chcú a čo na ne skutočne zaberá. Väčšina z nás sa učíme z vlasntých neúspechov a ako vo všetkom sú súčasťou úspechu. Za svoj život som mal možnosť spoznať množstvo žien a rôznych charakterov. Každá bola úplne iná, no predsa existujú črty ktoré majú všetky predstaviteľky nežnejšieho pokolenia spoločné. Niektorí kamaráti o mne hovoria že som manipulátor. Neviem, či je to celkom tak, ja som sa iba naučil počúvať a hovoriť to, čo daná korysť chce počuť.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (217)

Na jednu ženu proste nedokážem zabudnúť. Bol to ten typ, ktorý keď vidíte na ulici, roztrasú sa vám kolená. Blond vlasy ako bábika, veľké mäsité pery a krásna postava. Bola to žena ktorú jednoducho chceli mať všetci muži a možno aj ženy. Vedel som, že všetko čo poviem a urobím mi bude pridávať buď kladné alebo záporné body. Keď sme sa začali spolu rozprávať (pracovala tam kde ja) zistil som, že ak keď vyzerala neskutočne mocná a nedobytná, v jej duši sa skrývali slabosti na ktoré trebalo strategicky zaútočiť. Začal som ako kamarát, veľa som ju počúval a nedával jej najavo aký som z nej hotový. Popritom som flirtoval s inými dievčatami, čiže som si v jej mysli zvyšoval hodnotu a javil som sa ako žiadaný objekt. Keď nastala jedna noc pri ktorej naša šéfka oslavovala, urobil som niečo, čím som sa natrvalo zapísal do jej pamäti - správal som sa, akoby ma vôbec nepriťahovala. V tú noc ju chcelo vela chlapov, ale viem, že ona premýšľala iba nadomnou. Nakoniec sa stalo to, čo sa malo stať a ráno som mal široký úsmev na tvári. Človek si v týchto momentoch uvedomí, aká dôležitá je stratégia ak chcú získať niečo čo chceme všetci. Myslím, že ženy jej kalibru si nevyberajú ani tak podľa výzoru ako podľa toho, ako si chlap sám seba váži a potom si podľa neho chcú overiť svoju hodnotu na tomto amorálnom svete. Balenie Žien je hra, netvrdím, že som vždy vyhral, ale hrať chcem stále kým sa jendého dňa neusadím a nerozhodnem sa zanechať tu po sebe potomstvo, generaciu mudrcov:0) Nech žije Machiavelli a Casanova a všetci čo neveríte, je mi to jedno. Nenútim vás to čítať, ja sa proste bavím.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

cmuk

Pavol Hofbeck

Pavol Hofbeck

Bloger 
  • Počet článkov:  22
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Obdivovateľ života, kreatívna bytosť, človek, ktorý po sebe chce niečo zanechať. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu