Najväčšie Chyby Mužov Ktoré Odrádzajú Ženy

Po búrlivých reakciách a diskusiách na môj predchádzajúci článok ktoré ma náhodou celkom rozosmiali i potešili som sa rozhodol splniť svoj sľub a napísať o tom, čo už dlho pozorujem okolo seba a niekedy možno aj na sebe:) Nik nemôže spochybniť tvrdenie, že získať krásnu ženu je snom takmer každého muža. Ako človek ktorý sa už presekal krovím amaterizmu môžem povedať, že na zvedenie ženy s kvalitnou genetickou výbavou musí mať človek zmes schopností ktoré sa tréningom môžu zdokonaľovať. Nejedná sa o žiadnu príručku ako na ženy, ani nechcem byť žiaden majster ktorý vám za poplatok dá čarovnú paličku. Chcem iba dať radu ľuďom ktorí robia chyby, radu ktorú by som sám pred rokmi uvítal. Spozoroval som, že niekedy aj naozaj inteligentní jednici robia pri ženách stále tie isté chyby dokola.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (189)
Obrázok blogu

Zrejme im primitívne pudy z minulosti a malý mozog ktorý riadi dôležité životné funkcie dokonale zablokuje prenos vzruchov v šedej hmote. A ako správny masochista ako negatívny príklad uvediem samého seba, prípad spred dvoch rokov keď som sa bezhlavo zaľúbil a robil všetko pre to, aby som si udržal pozornosť dotyčnej osoby. Keď si na to spomeniem teraz, príde mi to humorné, no pamätám sa, že vtedy som to naozaj bral vážne. Šlo o takú peknú a inteligentnú čiernovlásku. Dalo sa s ňou baviť naozaj o všetkom, o umení ktorému sa venujem, literatúre a dokonca aj kvantovej fyzike a filozofii, jednoducho témy ktoré sa nedajú rozoberať s každým/každou. Problém bol ten, že dotyčná mala priateľa a tak som sa ju snažil brať ako dobrú kamošku. Čo čert nechcel, jedného dňa sme boli nútení z určitých dôvodov ostať dvaja v práci. Počúvali sme hudbu na youtube, popíjali a bolo nám príjemne. Stalo sa čo sa stalo. Samozrejme ostala s nim aj keď mi pred tým tvrdila iné. Vo mne ten dojem však ostal veľmi silný a ostal som jej naklonený dlhú dobu. Počas tohto obdobia som na sebe spozoroval zmeny správania. Sformuloval by som to do týchto chýb ktoré vídam bežne.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Byť na ňu príliž dobrý - chyba ktorej sa dopúšťame v slepej vidine toho, že naše milé správanie bude opätované. Kiež by to tak fungovalo, príroda sa však riadi svojimi zákonmi ktoré nezmeníme. Žena má v hlave mechanizmust ktorý ju varuje pred evolučne nevyhovujúcimi jedincami. Správať sa milo v dobe keď žena k mužovi nič necíti je ako dať sa kastrovať a nemať v sebe žiaden testosterón. Z miliónov rozhovorov je jansé, že drvivá väčšina žien má rado, keď ich občas muž trošku potiahne za vlasy a je na ne mierne hrubý. Dobrý usmievajúci chlapec sa peknej žene zíde akurát tak ako vešiak na šaty, bútlavá vŕba a možno aj ako vianočný stromček, keď ľuduje vyrúbať jedličku. Tieto prípady vidím naozaj denne. Viem, že niektorí muži majú túto dobrotu v povahe a väčšinou sa ich partnerky stávajú sekery ktoré neznesú pri sebe osobnosť. Muži pod papučov, tak to nie je veľká výhra. Testosterón na bode mrazu a priebojnosť pri obhajobe svojho názoru nulová. Tieto prípady ma naučili, že nech mám akokoľvek silné sympatie voči nejakej inteligentnej a peknej žene, kým nie je zaľúbená, je prílišné precukrenie akurát jednosmerný lístok na zaradenie sa medzi vešiaky na kabáty.

Skryť Vypnúť reklamu

Dať jej všetku svoju pozornosť a čas - pamätám si, že kým som k spomínanej slečne nič necítil, venoval som sa jej len občas a keď zmizla z dohľadu, zmizla z mysle. Po tej noci som sa však začal správať ako tragéd, zrazu som bol ochotný ju počúvať neustále. Je to ako droga ktorej sa človek nedokázal nabažiť. Nech má človek akokoľvek veľa voľného času (ak je ho príliž veľa, niečo fakt nebude v poriadkuJ, mal by vytvoriť ilúziu zanepráznenosti, aby nebol stále k dispozícii. Ak sa zadarí a žena začne pociťovať sympatie, prečo nenechať jej fantáziu pracovať a využiť vlastnú neprítomnosť vo svoj prospech?

Skryť Vypnúť reklamu

Ďalšie chyby ktoré som okolo seba spozoroval:

Neschopnosť vycítiť, že žena nemá záujem zo signálov ktoré vysiela.

Nie každá žena je tak úprimná, že dokáže mužovi do ksichtu vykričať, nech ostane sedieť kde sedí a nech vevystrkuje tie svoje paprče. Väčšina žien sa spolieha na to, že to muž pochopí z menej nápadných signálov. Niektorí muži sú ale fakt hrozní v tomto a ja sa iba smejem keď také čosi vidím.

Prílišná precitlivelosť na seba samého:

Človek a jeho drísty majú nad nami takú moc ako sami rozhodneme. Niektorí muži sú ale hyperurážliví a v ženskom oku je ľahko urážlivý muž - ľahko zraniteľný muž. A uznajme, ktorá zdravá samica by už len chcela za svojho ochrancu a otca svojich detí nejakú padafku čo sa nechá rozhádzať nejakými blúdivými myšlienkovými pochodmi ktoré nabrali odvahu zmeniť sa na vlnenie vo vzduchu narážajúce na ušné bubienkyJ

Skryť Vypnúť reklamu

Nabudúce niečo o Casanovovi, ako som sa dočítal v diskusiách, veľa zaujímavých vecí o tomto labužníkovi a špekulantovi ešte stále neviete.

Prajem len to najlepšie a nachytajte čo najviac ľudí na prvého Apríla

Vaša dobrá Víla...:)

Pavol Hofbeck

Pavol Hofbeck

Bloger 
  • Počet článkov:  22
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Obdivovateľ života, kreatívna bytosť, človek, ktorý po sebe chce niečo zanechať. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu