O chlpatých prsiach a nechcenom tehotenstve..

Už dlhšie sa pohrávam s myšlienkou písať na blogu o mojich snoch, pretože niektoré fakt stoja za zmienku. Nemajú zväčša žiadnu pointu, za to však môžu niekomu zdvihnuť náladu, poprípade niečo iné, záleží od druhu sna a od pohlavia;)

Písmo: A- | A+
Diskusia  (27)

Zriedkakedy viem o čom bol celý sen (našťastie), preto aj z tohto sna si pamätám len útržky.. Do pamäti sa mi vrylo, že som bola na nejakom zámku na rodinnom výlete a neviem ako, ale zistila som, že som tehotná.. Bolo mi veľmi zle, strašne ma bolelo brucho a dokonca mi viditeľne rástlo. Tipovala som, že som v 5. mesiaci, ale ku koncu sna som mala brucho ako v 14. mesiaci.. Obrovské!!! Plakala som, bola som nešťastná, nevedela som ani kto je otcom. Mame ani babke som sa to neodvážila povedať a premýšľala som, ako ďalej. Nastal výpadok pamäte.. Potom sa mi snívalo, že som si holila prsia. Naozaj!! Vyzeralo to asi tak, že som si prsia namokrila vodou a holila obyčajným holiacim strojčekom.. Lenže tie jemné chĺpky tam zostávali, nedali sa vôbec oholiť! Tlačila som zo žiletkou, ale márne. Neboli ani tmavé, ani hrubé, tak nechápem, prečo som si ich holila.. Nuž čo, moje sny nedávali nikdy zmysel.. Potom som bola s mamou a s babkou v nejakom dome, moja malá sestra spala hore v izbe. Zrazu začala kričať, aby sme 
rýchlo prišli, lebo tu znova straší. To mi už stúpol adrenalín a citíla som, ako vstávam a vznášam sa. V tom som sa (našťastie) zobudila. Hneď po prebudení som si ohmatala brucho. Fu, bolo malinké (no.. malinké... také ako vždy). A po chvíľke som zistila, prečo som bola "tehotná". Moje vetry spôsobili pohyby v bruchu, ktoré náramne pripomínajú kopance nenarodeného dieťaťa. Spokojne som si vydýchla a mohla ďalej buvať.. 
Len by som rada vedela, čo sa asi v mojej posteli dialo, keď som si holila prsia.....

Barbora Holbíková

Barbora Holbíková

Bloger 
  • Počet článkov:  20
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som študentkou FMK UCM, mám 21 rokov a pochádzam zo Serede.. Rada čítam, píšem, chatujem, chodím do múzeí, ale rada chodím so svojou partiou von, piť miešané nápoje a občas aj na disko si zatrsať a zaspievať:)) Možno sa to občas nezdá, ale som skôr introvert s miernymi sklonmi k exhibicionizmu.. viem stvárať veci aj s 0,00%o v krvi.. zväčša som taká ako na fotke:)) Zoznam autorových rubrík:  VzťahySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Nicholsonová

Lucia Nicholsonová

207 článkov
INESS

INESS

108 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

50 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu