Školský projekt našej ZŠ Liešťany - Detstvo očami starých rodičov

Som riaditeľka školy, ktorá má aktívne panie učiteľky aj deti. Stále je čo zlepšovať a skrášľovať. Rady sa zapájame do projektov. Náš najnovší projekt DETSTVO STARÝCH RODIČOV, ktorý realizuje KOZMIX, odkrýva tajomstvá minulosti.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Pozorne počúvame a zoznamujeme sa s novým projektom - DETSTVO OČAMI STARÝCH RODIČOV
Pozorne počúvame a zoznamujeme sa s novým projektom - DETSTVO OČAMI STARÝCH RODIČOV (zdroj: Katka Repková)

My, panie učiteľky Katky, sme dnes s nadšením deťom predstavili nový projekt vzdelávacieho portálu KOZMIX, do ktorého sa zapojíme -DETSTVO OČAMI STARÝCH RODIČOV. 

Určite bude obohatením pre nás všetkých. Veľa nepoznaného sa dozvedia nielen naše deti, ale aj my, p. učiteľky. Budeme spoločne získavať poznatky o živote v minulosti, rozvíjať naše komunikačné a prezentačné zručnosti, ale aj vzájomnú úctu, spoluprácu v tíme, a popritom strávime nezabudnuteľné chvíle s našimi starými rodičmi. Vypočujeme si príbehy z detstva našich blízkych, spoznáme rôzne životné osudy, pochopíme, ako sa prejavuje plynutie času, naučíme sa využívať nové informačné technológie, budeme rozvíjať svoje jazykové zručnosti a nakoniec potešíme originálnym darčekom svojho blízkeho. Veď kniha určite poteší vždy. O to viac kniha spomienok z vlastného života a vytvorená vnúčaťom.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Plní elánu sme sa zoznámili so "Zlatými pravidlami projektovej práce," ktoré budeme dodržiavať. Ich pochopenie a súhlas s ich dodržiavaním sme potvrdili vlastnoručným podpisom.

Čaká nás veľa práce, ale s ňou sa spája aj veľa nových zážitkov, na ktoré sa už teraz tešíme.

Český scenárista a spisovateľ Ján Procházka povedal:

„Pohľad do minulosti je niekedy najlepším sprievodcom do budúcnosti.“

Katarína Hološková

Katarína Hološková

Bloger 
  • Počet článkov:  12
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Základná škola s materskou školou Liešťany- momentálne 36 žiakov 1.- 4.ročníka, ktorí majú radi prírodu, umenie, šport a učenie v našej škole. Zoznam autorových rubrík:  ŠkolstvoVzdelávanie inak

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
SkryťZatvoriť reklamu