Matovič nepatrí do NR SR

Písmo: A- | A+

9. 3. 2012 Neviem sa s tým zmieriť a ani stotožniť, že obyčajný... Igor Matovič bude v NR SR so svojimi  „obyčajnými" a „čestnými" ľuďmi.Čas na dobrovoľné odstúpenie z kandidátky v zmysle zákona uplynul 48 hodín pred začiatkom volieb. Dá sa ešte niečo robiť? Samozrejme, nikdy nie je neskoro. Príkladom je aj protagonista revolúcie na Islande a jeho návšteva v Bratislave. „Protestovať!" Myslím, že takto nejako radil vo svojom interview.

Čo robiť, ak sa OĽaNO - výsmech ľudskej dôstojnosti do NR SR nedostane? Nič, len sa tešiť z toho, že hlupákov na Slovensku ubúda.

Ale čo robiť, keď sa tento výsmech ľudskej dôstojnosti do NR SR prepašuje, ako pri maturite somár cez hranicu múdrosti? Protestovať! Ale ako?

Začnem Výzvou.

Vážení páni a vážené dámy „čestní" kandidáti a možno od zajtra „najčestnejší" poslanci NR SR za OĽaNO,

VYZÝVAM Vás, aby ste sa svojho mandátu poslanca NR SR za OĽaNO dobrovoľne vzdali skôr, ako zložíte Ústavou Slovenskej republiky predpísaný sľub poslanca Národnej rady SR, pretože ste v predvolebnom období boli PODNEDENÍ lídrom OĽaNO Igorom Matovičom.

Igor Matovič Vám zatajil záujem občana SR s Vami pred voľbami komunikovať a tým Vás podviedol. Vedome Vám neumožnil prístup k informáciám, ktoré mohli mať vážny vplyv na Vaše zotrvanie na kandidátke OĽaNO.

-3. 2. 2012  19:33 posielam centrále OĽaNO nasledujúci e-mail s dvoma otázkami: Nemyslel som si, že túto komunikáciu budem začínať takto:

1) Vaši budúci poslanci sú nesvojprávni, aby komunikovali priamo s občanmi?
2) Vedia Vaši budúci poslanci, kto je v skutočnosti Igor Matovič? Myslím, že na začiatok to stačí. Mal som v úmysle položiť im niekoľko priamych otázok, poslať prílohu, ktorú už  7. 11. 2011 dostali primátori Prievidze, Martina, Banskej Bystrice, Igor Matovič osobne, súčasní poslanci OĽ, poslanecké kluby NR SR...

Boli ste s touto skutočnosťou lídrom OĽaNO Igorom Matovičom oboznámení?

Rovnako vyzývam aj všetkých ostatných kandidátov - potenciálnych náhradníkov za tých, ktorí sa nenaplneného mandátu vzdajú, aby Igora Matoviča opustili. Aby v NR SR zostal celkom sám ako Obyčajný človek (Ľudko) a Nezávislá (Narcistická) osobnosť.

Ak také niečo zákon v čase 48 hodín pred voľbami nedovoľuje, v období po voľbách do zloženia sľubu poslanca také nič nerieši.

Dokážte svoju čestnosť, hrdosť, morálku, etiku a mravnosť a osobnú občiansku a ľudskú dôstojnosť a zreloť aj bez detektora lží.

Na záver sa obraciam k Vám pán Martin Mojžiš a ku všetkým odstúpivším z kandidátky OĽaNO. K tejto mojej výzve by ste sa mali pridať a spoločne zorganizovať protest proti vstupu Igora Matoviča do budovy NR SR. Do skladania sľubu sa to dá parádne pripraviť. Stačí jeden väčší transparent MATOVIČ NEPATRÍ DO NR SR! a 100 neobyčajných ľudí.

 

Skryť Zatvoriť reklamu