Nepríčetný len Stanislav Janiš alebo celá SDKÚ?

Písmo: A- | A+

12. 12. 2911  10:30 Sú veci, ktoré sa krátko napísať a ani opísať nedajú. S priezviskom sa človek narodí, meno dostane od rodičov a prezývku podľa zásluhy. Niekto aj viac. Minimálne tri – štyri dni a možno aj týždeň skôr, ako sa v médiách objavila prvá zmienka o projekte Gorila, som tento e-mail okrem poslanca NR SR Stanislava Janiša poslal aj groteskne vymenovaným politikom. Myslím, že som to posielal aj do všetkých parlamentných klubov a práve z klubu SDKÚ mi prišla odpoveď, že Stanislav Janiš má svoju e-mailovú adresu, aby som to poslal jemu. To už musí v SDKÚ a slovenskej pravici byť veľmi na ... a dusno, keď v klube SDKÚ spolu nekomunikujú a Stanislav Janiš kopíruje, cituje a rozposiela práce Karola Ondriaša. Určite nemám nič proti Karolovi Ondiašovi a jeho práci. Naopak, si Karola a jeho práce veľmi vážim.

Vážený pán poslanec Janiš,

myslím, že už som Vám písal, že skôr by som privítal, keby ste mi niečo napísali Vy sám a poslali mi namiesto tých materiálov sťahovaných z internetu. To si viem nájsť a stiahnuť aj sám.

Krátku glosu - Ospevovaná galkovčina som zavesil v diskusiách na SME hneď po prevalení odposluchov a o pár hodín, nie že bol vymazaný len tento jeden príspevok, ale mal som zmazané celé konto diskutujúceho. Prečo asi? Žeby som bol až tak blízko pravdy ako Galkofón na MO SR?

Ak áno, tak v tomto e-maili sa pokúsim priblížiť k pravde ešte o niečo viac. S odpoveďou na tieto otázky mi pomohol retrospektívny pohľad na predvolebný a povolebný čas roku 2010 a jeho eufória vytváraná antiSMERackou hystériou a aroganciou politikov Mostu, SDKÚ, KDH a chcelo by - politikov SaS a Matovičových obyčajných... ľudí. Samozrejme za výdatnej masážnej pomoci a asistencie NEZÁVISLÝCH médií.

Tá hystéria roku 2010 mala zdvihnúť obrovskú antiSMERackú a antiFICOvskú tsunami a vy ste sa na nej chceli niesť ako super surfisti, naivne si mysliaci, že Vás tá tsunami ušetrí a nezmetie. Ale skutočnosť, aj tá politická, nie len surfistická, je predsa len trošku iná.

Táto súzvučná, jednohlasná, jedno obsahová a monotónna hystéria budúcej „vládnej" koalície ma priviedla k takej dedukcii:

Všetci zaradom Dzurinda, Figeľ, Bugár, Sulík, Lipšic, Radičová, Mikloš, Hrušovský a možno aj Vy ste o odpočúvaní na MO SR vedeli od jeho samého začiatku, medlili ste si ruky, ako to Ficovi natriete a to odpočúvanie v tej až nepríčetnej hystérii malo poslúžiť na diskreditáciu a likvidáciu opozície, teda hlavne SMERu a malo diskvalifikovať jeho predchádzajúcu vládnu politiku, parlamentný volebný výsledok (i ten v neskorších komunálnych voľbách) pred verejnosťou, ale diskreditovať a diskvalifikovať aj samotný nezáujem slovenskej verejnosti o pravicovú politiku a vládu. Dôkaz? Účel svätí prostriedky, teda aj aroganciu, aj hystériu aj odpočúvanie... Ibaže odpočúvanie a hrabanie sa v archívoch malo zraziť na kolena SMER a odnesie si to skôr či neskôr nevinné chúďatko SDKÚ. Uvidíme.

Lenže č. 1

jedného utrhnutého a nezaisteného vagóna v osobe obyčajného... Matoviča sa Sulík zbavil na pôde SaS vylúčením z poslaneckého klubu, ale súčasne si neustriehol (najskôr asi preto, že to nechcel a kvôli neúnavnej a masívnej hystérii a zaslepenosti zlepenca, ani nemohol a nemal dovolené, ustriehnuť) Galka, ktorý bežal na plné obrátky v záujme celého zlepenca. Sulík prvý vedel, v čom všetkom sa Galko hrabe a prvý vedel aj to, čo už Galko vyňúral a mal veľmi dôležitú časovú výhodu. Mal čas na predzápal. A z toho titulu začal vydierať (aj s rizikom povalenia vlády) Radičovú, Dzurindu, Mikloša, Hrušovského, Figeľa a Bugára a hlavne, čím viac sa Galko vŕtal, tým menej nachádzal niečo na SMER a tým viac sa začali objavovať a odhaľovať špinavosti Vášho straníckeho šéfa z čias II. vlády SDKÚ a jej vtedajších a aj súčasných koaličných satelitov. A možno sa objavili aj dôkazy o kupovaní poslancov po rozpade ANO, o ktorom kedysi otvorene hovoril Lipšic. Táto kapitola by ma zaujímala veľmi krát veľmi, čo je veľmi na druhú.

Práve tým sa do pozície utrhnutého a nezaisteného vagóna dostala v koalícii už celá SaS so strojvodcom bez certifikátu a bez lokomotívy Spermia-Sulíkom, a bolo ju treba zastaviť, čo sa priamo rovná ODSTAVIŤ. Našťastie pre Slovensko sa to už nedalo inakšie ako PÁDOM, od začiatku nefunkčnej a smiešnej, VLÁDY a Euroval poslúžil len ako zámienka. A keďže SMER nikdy neskrýval svoj legitímny opozičný cieľ - vyslovenie nedôvery vláde, o ktoré sa asi mesiac pred tým pokúšal, a následné predčasné parlamentné voľby, využil to a bolo vymaľované. S výnimkou SaS začali lídri SDKÚ, KDH a Mostu sa hádzať do náručia SMERu ako blázni do bazénu bez vody.

A nezávislé média? Neúnavne začali šíriť, rozoberať a fabulovať konšpiráciu o budúcej širokorozchodnej povolebnej koalícií. Ďakujem pekne. Až vtedy by bolo Slovensko jeden veľký cirkus, iba že bez šapita, lebo taký veľký cirkusový stan, ktorý by toto všetko zastrešil a skryl, asi na svete neexistuje, aj keď ekonomicky by to mohla byť celkom zaujímavá európska až svetová turistická atrakcia, prinášajúca potrebné príjmy do štátneho rozpočtu.

Nezastierajme a ani nezas..rajme si oči pred skutočnosťou, že to bolo práve KDH, ktoré v roku 1998 splodilo SDK. A toto isté KDH je kvôli vládnej moci schopné spojiť sa aj s luciferom, len keď LUCINKO bude tvrdiť jeho KDHácku muziku. Toto som písal a publikoval už 8. 2. 1999, SME; „Vznik SDK poslúžil ako precedens na obchádzanie zákona". V deň volieb to už bude viac ako 13 rokov. Dôkaz? Minulý rok to bola pre KDH ešte zlatá koaličná SaS, dnes už je to lucifer, ibaže neposlušný. Ale to už zažila SDĽ-ka, SOP-ka aj ANO. V súvislosti s tým dúfam, že Fico nedovolí urobiť z neho a zo SMERu lucifera, ktorý slúži moci KDH. O KDH by som mohol písať..., ale tu mi to akosi „nem pasolny". Pardon, že som trošku, aj jazykovo, odbočil.

Odkaz na celú prílohu.

 

Skryť Zatvoriť reklamu