Žeby 99%....?

Písmo: A- | A+

Žeby 99% bol spoločný projekt SDKÚ, KDH, MOST - HÍD, SaS, Obyčajných...a Penty? Už som napísal a zverejnil a ešte to pre istotu aj zopakujem, že moja intuícia vo mne budí dedukciu, že o Gorile, ale hlavne o Galkovom odpočúvaní na MO SR vedeli všetci zaradom Dzurinda, Figeľ, Bugár, Sulík, Lipšic, Radičová, Mikloš, Hrušovský a kto vie, kto ešte od jeho samého začiatku a medlili si ruky, ako to Ficovi zlepenec natrie.

To odpočúvanie v tej až nepríčetnej hystérii malo poslúžiť na diskreditáciu a likvidáciu opozície, teda hlavne SMERu a malo diskvalifikovať jeho predchádzajúcu vládnu politiku, parlamentý volebný výsledok (i ten v neskorších komunálnych voľbách) pred verejnosťou, ale diskreditovať a diskvalifikovať aj samotný nezáujem slovenskej verejnosti o pravicovú politiku a vládu. Dôkaz? Účel svätí prostriedky, teda aj aroganciu, aj hystériu aj odpočúvanie... Ibaže odpočúvanie a hrabanie sa v archívoch malo zraziť na kolena SMER a odnesie si to skôr či neskôr nevinné chúďatko SDKÚ. Uvidíme. (Prvýkrát zverejnene už 12. 12. 2011)

Lenže č. 1

jedného utrhnutého a nezaisteného vagóna v osobe obyčajného... Matoviča sa Sulík zbavil na pôde SaS vylúčením z poslaneckého klubu, ale súčasne si neustriehol (najskôr asi preto, že to nechcel a kvôli neúnavnej a masívnej hystérii a zaslepenosti zlepenca, ani nemohol a nemal dovolené, ustriehnuť) Galka, ktorý bežal na plné obrátky v záujme celého zlepenca. Sulík prvý vedel, v čom všetkom sa Galko hrabe a prvý vedel aj to, čo už Galko vyňúral a mal veľmi dôležitú časovú výhodu. Mal čas na predzápal. A z toho titulu začal vydierať (aj s rizikom povalenia vlády) Radičovú, Dzurindu, Mikloša, Hrušovského, Figeľa a Bugára a hlavne, čím viac sa Galko vŕtal, tým menej nachádzal niečo na SMER a tým viac sa začali objavovať a odhaľovať špinavosti Platinového Mikuláša z čias jeho II. vlády  a jeho vtedajších a aj súčasných koaličných satelitov. A možno sa objavili aj dôkazy o kupovaní poslancov po rozpade ANO, o ktorom kedysi otvorene hovoril Lipšic.

A keďže Galkova prosto - sprostorekosť nepoznala hraníc, stala sa SaS tým hromozvodom, ktorý mal odpútať pozornosť od Dzurindu. Ktorý síce nebezpečný atmosféricky náboj odviedol do zeme a paralyzoval ho, ale  popáleniny na rukách jej supermana sú evidentné.

A tu sa mi intuitívne ponúka ďalšia, ale už paralelná, dedukcia.

Žeby 99% bol spoločný projekt SDKÚ, KDH, MOST - HÍD, SaS, Obyčajných... a Penty na likvidáciu a odstránenie SMERu z cesty k „absolútnej" moci?

Je to až také nemožné? Mohla až k tomu dospieť nenávistná zlepencová a Penťacká mašinéria? Či nebol Haščák s Malchárkom autorom projektu novej strany na odobratie hlasov SMERu? Ak sa ten plán nepodaril v roku 2006 a nie celkom pred dvoma rokmi (2010), myslíte, že ho len tak odložili alebo odhodili, keď už doň investovali peniaze? A zrejme nie málo, vychádzajúc z masívnej mediálnej kampane 99-tich percent.

Slovenskí bezdomovci, chudobné a živoriace rodiny, cigáni, či dôchodcovia by na takú „lacnú" volebnú kampaň museli skladať bábku k bábke aspoň 2000 rokov.

Paralela spočíva v tom, že tak, ako sa zlepencoví koaličníci vyvŕšili na Galkovi a SaS, tak sa teraz celý zlepenec vŕši na Weisovi a 99 - ich percentách.

Aj to je jedna z možných odpovedí na otázku: Kto stojí za 99%. Myslí si niekto, že je až taká nereálna.

 

A prečo je ticho Fico? Asi o tom aspoň niečo málo vie alebo ako ja, niečo tuší, či dedukuje. Bol by úplne hlúpy, keby sa do toho plietol. Veď nech si zlepenec aj všetko vyžerie, čo si navaril. A vyzerá to tak, že im to až tak veľmi NEM chutí, tak radi by to nechali vyžrať celému Slovensku, ako už niekoľkokrát predtým.

Alebo, čo iné ešte na nich Fico vie, že po páde vlády sa mu Hrušovský, Bugár a Dzurinda hádzali do náručia ako blázni do bazénu bez vody? Veď presne to isté robili pred voľbami aj v roku 2010. Či sa to nikomu nezdá podozrivým?

 

Skryť Zatvoriť reklamu