reklama

Milka, aj Ty sa riadiš týmto pomýleným : Radšej zlodej ako neschopák ?

Len v krátkosti, opäť Milke.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Milá Milka,

Ak sem tam čítaš okrem Pravdy aj Sme, tak si mala možnosť stretnúť v sme diskusii aj toto: "Myslím že veľmi veľa ľudí pochopilo na Slovensku že radšej zlodej ako neschopák" Teda podľa tejto pomýlenej logiky je lepšie podporiť jedinca schopného všetkého, aj zákerností, zlodejín a násilia, než človeka neschopného vylomenín, umierneného, tolerantného, jednoducho slušného. Tiež si to myslíš a riadiš sa tým, Milka?

Nechce sa mi stále veriť, Milka, že Ty, inteligentná žena, s vysokoškolským vzdelaním, so stabilným pracovným miestom, s rodinným domom mimo veľkomesta v lone zelene a pokojným rodinným zázemím si ochotná dať prednosť a uveriť ľuďom schopným naozaj všetkého...spomeň si na rozkradnutie zdravotníckeho systému, mnohoročné klamstvá o stavbe diaľnice a tendroch, o nebytí v politike, o imigrantoch, na šírenie strachu a zákerné násilie na ulici... pred slušnosťou všetkého ranku. Čo očakávaš od návratu starej garnitúry, povedz prosím, lebo nerozumiem tvojmu zmýšľaniu. Sú to tie nehanebné centove zvyšovania dôchodku pre Tvojich rodičov? Tie nehanebné centové zvyšovania rodičovského prídavku na deti Tvojich detí? Cnie sa Ti za tými almužnami ?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ak je dôvodom tvojej preferencie nespokojnosť so štýlom riadenia štátu v posledných 3 rokoch, nebudem Ti to mať za zlé a daj šancu tretím ukázať sa. Je tam z čoho vyberať, ešte.

V TV odznel názor prognostika: "Až milión hlasov môže prepadnúť a nedostať strany do parlamentu." Zrejme myslia nevoliacich, nerozhodnutých či voličov malých strán, čo sa nedostanú do lavíc, ktoré znamenajú svet., teda cca 20 % plus mínus voličskej základne.

Keďže ja cítim nielen vo vzduchu ohrozenie demokracie a praeurópskeho a prozápadného smerovania Sk, moja voľba je jasná, pravicová.

Prajem Ti úspešné dni.

Otilia

Shooty aktuálne 2023
Shooty aktuálne 2023 (zdroj: Shooty)

Otilia Horrocks

Otilia Horrocks

Bloger 
  • Počet článkov:  123
  •  | 
  • Páči sa:  974x

Prezentujem nekonvenčné názory dôležité z pohľadu ťzp občanov v meste Košice a snažím sa o vytvorenie bezbariérového mesta Košice. Som za zdravé zelené a tolerantné Košice. Zoznam autorových rubrík:  Malá kniha roku 2021Postrehy v roku 2022Zásadný rok 2023NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

49 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu