Ako vylepšiť interiér vášho automobilu?

Písmo: A- | A+

Interiér auta predstavuje priestor, ktorý prezrádza mnoho o samotnom majiteľovi. Nové autá majú krásne interiéry, ktoré chceme chrániť. Naopak staršie autá chceme skrášliť a zakryť tak roky používania.

V obidvoch prípadoch môžete váš interiér vylepšiť zaujímavými doplnkami s praktickou funkciou a moderným vzhľadom.

3D rohože

 Rohože do auta sú veľmi praktickým kúskom, ktorý sa však rokmi používania neustále opotrebúva. 3D rohože sú vylepšenou verziou klasických rohoží, pretože majú skvelé vlastnosti. Predovšetkým sa kompletne prispôsobia podlahe vášho vozidla, pričom disponujú vysokým okrajom. Jeho úloha je predovšetkým praktická vzhľadom na udržiavanie poriadku vo vašom automobile aj pri nepriazni počasia. Zároveň pôsobia 3D rohože nesmierne dizajnovo a dodajú interiéru vášho auta moderný vzhľad. Zároveň ich môžete nakúpiť za skvelé ceny ak použijete zľavové kupóny.

Dotykové rádio

 Dotykové rádio patrí medzi kúsky v interiéri, ktoré sú veľmi obľúbené najmä z praktického hľadiska. Nielenže tento doplnok vyzerá neuveriteľne dobre a moderne v interiéri, ale umožňuje púšťať si hudbu z rôznych zdrojov a jednoducho sa ovláda aj priamo za jazdy. Takéto prístroje často umožňujú zároveň používať aj navigáciu, telefonovať či pozerať videá. Je to veľmi variabilný prístroj ideálny pre ľudí, ktorí trávia v aute viac času.

Vyhrievacie autopoťahy/podložky

 Staršie autá nemajú možnosť vyhrievania sedadiel, čo môže byť v zime nepríjemné. Kúrenie v starších autách sa zapne až po určitej dobe a preto môže byť skvelou voľbou vyhrievacia podložka, ktorá sa zapína manuálne. Kým sa auto zohreje budete v teple vďaka vyhrievanému sedadlu a nemusíte do toho investovať veľké peniaze. Veľkým pomocníkom v zime môže byť aj poťah na volant, ktorý vám tiež pomôže počas chladného počasia.

Držiak na nápoje

 Držiak na nápoje je ďalším skvelým spôsobom ako prakticky využiť priestor v aute a zároveň chrániť interiér pred škvrnami. Asi každému sa už stalo, že počas jazdy skončil jeho nápoj na sedačke, prípadne si oblial oblečenie. Držiak je skvelým pomocníkom na dlhé cesty a zároveň je nenápadným doplnkom interiéru. Opäť ide o lacnú a šikovnú vecičku, ktorú v aute oceníte, pokiaľ ju nemáte pôvodne zabudovanú.

Tieto maličkosti vám môžu pomôcť zútulniť si interiér a tiež sú praktickým spôsobom ako ochrániť interiér vášho auta. Auto je investíciou na niekoľko rokov a či už kupujete nové alebo jazdené, potrebujete docieliť, aby vám vydržalo v dobrom stave čo najdlhšie. Rovnako je dôležité, aby ste sa počas jazdy cítili bezpečne a pohodlne, k čomu vám tieto drobnosti môžu výrazne dopomôcť.

Skryť Zatvoriť reklamu