O dievčatách

Sedel som v mhdčke, keď nastúpili. Boli tri, postavili sa k oknu a začali sa medzi sebou baviť. Vyzerali drsne. A zaujímavo, takže som ich potajomky pozoroval.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)
Obrázok blogu

Jedna mala koženku a roztrhané nohavice, čo mali oblečené ďalšie dve si už nepamätám. Pamätám sa ale na všetko čo mi chodilo hlavou.

"Tieto baby určite fetujú. Stavím sa, že dávajú všetko, od pika až po okenu." "Táto určite ušla z domu, keď mala jedenásť rokov a vychovala ju ulica. Uf, nechcel by som ju stretnúť v tmavej uličke." "Aha, ako stoja. ako keby im patril celý autobus. Dokelu, dúfam že si nevšimli, že na nich pozerám."

Na nasledujúcej zastávke nastúpila pani s kočíkom. Zastala vedľa nich, zabrzdila ho a chytila sa držadla. Trojica sa otočila, premerali si ostrým pohľadom mamičku a potom sa pozreli do kočíka. A vtedy sa zastavil svet. Trom dievčatám, ktorých som sa pomaly začínal báť, sa rozžiarili oči. Celý autobus sa akosi rozjasnil. A ony sa usmievali a zrazu boli nejaké iné. Nežnejšie. Mäkšie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Neviem, či každé dievča chce byť mamou. Ale to, čo funguje medzi ňou a jej dieťaťom je fascinujúce. A ja sa teším, hoci tomu vôbec nerozumiem. Svet je fajn miesto na život, keď na ňom existuje takáto láska.

:)

Ján Hudáček

Ján Hudáček

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

"Svět je tak nádhernej, svět je tak nádhernej, to víš že jo. Lepší místo ani neznám." Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
SkryťZatvoriť reklamu