SMERom k HZDS?

Po divokej a prebdenej noci, kedy v parlamente úradoval aj alkohol, som premýšľal, čo ešte môže po bitke v parlamente nasledovať. Odpoveď prišla nečakane rýchlo. Poslanci za SMER dali dnes jasne najavo, kto je pánom v tejto krajine a na kom im skutočne záleží. Odmietnutím návrhov zákonov (z dielne KDH) o ochrane oznamovateľov korupcie a o lobingu dali zelenú pre rozvoj korupcie a podvodu. Spravodlivosť, pravda a čestnosť v týchto dňoch dostávajú skutočne na frak.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (22)

Mám zlý pocit z arogancie moci, ktorú ukazuje strana SMER. Začína to pripomínať 90. roky a vládu HZDS. Aj vtedy to boli rozhodnutia v prospech rodiacich sa oligarchov a mecenášov. Aj vtedy HZDS pohŕdalo debatou v parlamente a správalo sa, ako keby im Slovensko patrilo. SMER sa začína podobať na HZDS... Je to aj prirodzené, lebo mnohí bývalí členovia tohto hnutia prešli do SMERU alebo sa stali, "takpovediac" členmi novej štátostrany.

Po posledných udalostiach v parlamente je zrejmé, že zmena je potrebná. Počas nasledujúcich 15 mesiacov nás čakajú štvoro volieb. VÚC, prezidentské, eurovoľby a komunálne. Máme šancu začať zmenu už v týchto prvých voľbách a poraziť SMER nielen v Bratislave, ale aj v niektorých ďalších krajoch. Toto je téma, o ktorej veľa hovorím s ľuďmi počas mojej kampane v Prešovskom kraji. Z rozhovorov cítim, že ľudia si uvedomujú, že supervolebný rok, ktorý je pred nami prináša šancu na zmenu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Z Prešova máme skúsenosti s 12-ročnou vládou župana za stranu SMER. Nechcem si predstaviť, ako by vyzeralo Slovensko po 12 - tich rokoch vlády strany falošných istôt.

Vrátim sa k prirovnaniu strany SMER a HZDS. Metódy výkonu moci majú rovnaké. To je zlá správa pre Slovensko. Dobrá správa je, že už vieme, kde HZDS skončilo.

Ján Hudacký

kandidát na predsedu Prešovského samosprávneho kraja

Podrobnosti o volebnom programe nájdete na mojom webe.

Sledujte novinky z volebnej kampane u mňa na Facebook stránke.

Ján Hudacký

Ján Hudacký

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Predseda Hospodárskeho výboru NR SR, poslanec NR SR za KDH.Môj web: www.hudacky.sk Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

52 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
SkryťZatvoriť reklamu