Maďarič neposlúchol Fica. Má ho za „pandrláka“?

Začiatkom roka 2012 zaznela informácia, že „Kampaň Smeru-SD bude pozitívna...“.  Táto informácia vyšla presne 15. januára. Neprešlo ani 16 dní a poslanec a podpredseda SMERu, Marek Maďarič, ju úplne poprel. Zverejnil zavádzajúci a negatívny blog, kde útočí „hlava nehlava“ na Sulíka, Mojsejovú, Matoviča a 99%. Prečo?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (37)

SMER a jeho oligarchovia sa trasú

Možno to tak podľa preferencii nevyzerá, ale je to skutočne tak. Ficovi „berú" voličov presne tieto štyri strany. SMERácke viac ako 40% preferencie môžu byť veľký omyl. Veľké množstvo ľudí sa ešte stále nerozhodlo či vôbec pôjde voliť. Platí pri tom jednoduchá matematika:

  • Ak príde na voľby 2 000 000 voličov a SMER získa 800 000 hlasov, tak má 40%

  • Ak príde na voľby 4 000 000 voličov a SMER získa 800 000 hlasov, tak má 20%

  • Ak prídu na voľby len 2 (DVAJA!) voliči SMERu, tak má 100%

Maďarič je pritom údajný marketingový ideológ strany. Analogicky je vo veľmi blízkom kontakte s vedením SMERu a s jeho oligarchiou. Ak Fico začiatkom roka prezentuje niečo a za pár dní to Maďarič totálne neguje, tak to môže znamenať len dve veci:

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
  • Maďarič robí z Fica hlupáka alebo

  • sa zmenila taktika kampane na negatívnu, čo by z Fica robilo klamára.

Práve preto vystáva otázka, či nie je Fico iba pandrlák? Len pred nedávnom boli zverejnené aj tieto zarážajúce informácie z Gorily. Citujem:

„Haščák uvádza, že piati akcionári SMERu to majú dobre ošetrené (piati akcionári majú priamo po päť poslancov, venujú sa aj ostatným)..."

Zarážajúce na tom celom je, že strana ktorá sa oháňa stabilitou alebo istotami, je podľa týchto faktov a informácii presným opakom.

Volebná matematika je neúprosná a nízka účasť môže spôsobiť ešte väčšie problémy a sociálne nepokoje. Práve preto vás prosím o aktívnu účasť a o a aktívne presviedčanie ľudí, ktorí sú ešte stále politicko-apatický. Voľme a krúžkujme koho uznáme za vhodného. Je to každého osobná a aj tajná vec. Nestrkajme hlavu do piesku, nenechajme rozhodovanie za všetkých, na „dvoch" voličoch. My rozhodneme, ale musí nás byť čo najviac.

Róbert Huran

Róbert Huran

Bloger 
  • Počet článkov:  17
  •  | 
  • Páči sa:  1x

Informatika, právo, verejná správa sú moje hobby a práca. Osobná web stránka www.huran.sk Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

740 článkov
SkryťZatvoriť reklamu