Ľuboš Blaha pácha už desať rokov pokračovací trestný čin podvodu

Na Facebooku rád čítam články na osobnom blogu neznámeho autora, ktorý ich publikuje pod menom „Utajený svedok „.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Pokiaľ nepíše o liberáloch, pani prezidentke Zuzane Čaputovej, ( on ich nemusí, ja áno ) a Igorovi Matovičovi ( ja ho nemusím, on áno ) zhodneme sa takmer na všetkom. Na zbojnícku bandu SmeroHlasu, na fašistickú zberbu a nielen kokotlebovskú, na Sulíka, ktorý sa pasuje za liberála, ale ja azda najmenej  empatickým poslancom zákonodarného zboru.

            Osobne ma zaujal  jeho článok z 11.2. tohto roku, ako on sám píše, o slovenskom politológovi, filozofovi, spisovateľovi, politikovi a poslancovi. Týmto truhlíkom je zákonodarca Mgr. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. Podstatné meno zákonodarca zdôrazňujem. Ako Utajený svedok konštatuje, tento šarvanec, ktorý  je poslancom zákonodarného zboru od roku 2O12  doposiaľ, vypotil zo svojej múdrej hlavy za desať rokov tri legislatívne iniciatívy. Za tento heroický výkon mu štát na plate, paušálnych odmenách a služobných cestách vyplatil okolo pol milióna eur.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

            Akým iným spôsobom pracuje  pre blaho národa za túto, pre radového človeka astronomickú sumu, je zrejmé  z článku Gabriela Tótha zo 7.2. tohto roku, ktorý bol publikovaný v siedmom čísle týždenníka .týždeň pod názvom „ Politika sa deje na Facebooku a hejt znova víťazí „. Čo myslíte, kto obhájil v roku 2021 prvenstvo o najúspešnejšieho politika v počte interakcií ( reakcie, články, zdieľania … ) na Facebooku ? Tipujete správne, klasický boľševik blúzniaci o americkej okupácii Ľuboš Blaha. Tento človek vo verejnom priestore verbálne masturbuje za peniaze daňových poplatníkov. Táto extrémne rozsiahla množina sprostostí, tento gejzír nezmyslov, tento temný hrubec za plat poslanca rozširuje na sociálnej sieti  tie najdebilnejšie  hoaxy o covide, o vakcinácii, uráža prezidentku  republiky, útočí na slobodné médiá  a vyhráža sa koaličným poslancom a  novinárom vyhotovením zoznamov vlastizradcov. Tým, že  tejto politickej luze všetko prechádza, posúva prah tolerancie toho čo stvára podľa vlastnej charakterovej  kapacity a  od tohto je odvodené nafúknuté vlastné sebavedomie.

SkryťVypnúť reklamu

            Trochu to odľahčime, lebo sa zbláznime. Trestný zákon ( TZ ) hovorí, že trestného činu podvodu sa dopustí ten, kto na škodu cudzieho majetku seba obohatí tým, že uvedie niekoho do omylu. Pod pojmom uvedie do omylu, rozumej predstieranie okolností, ktoré nie sú v súlade so skutočným stavom veci. Poslanec Blaha už desať rokov predstiera nepravdivú okolnosť  že skutočne pracuje ako poslanec NR a poškodený, teda štát mu pod vplyvom tohto vyvolaného omyli platí mzdu. V tomto pre spoločnosť nebezpečnom konaní pokračuje desať rokov, čo je prirodzene väzobný dôvod.         

            Napriek tomu že skúsený OČTK by v konaní tohto človeka, ktorý zahnusil celý verejný priestor lžami, konšpiráciami a intrigami mohol nájsť iné skutkové podstaty, odsúďme ho aspoň v priestore, ktorý nepostihuje trestné právo.

Ivan Mlynár

Ivan Mlynár

Bloger 
  • Počet článkov:  48
  •  | 
  • Páči sa:  833x

Verím v pravdu a spravodlivosť, verím v potrebu zmeny v spravovaní našej spoločnosti Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

711 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu