18hod - defenestrácia sa prerodila v SEBADEFENESTRÁCIU vlády SR. Ako? Zadržaním a predvedením R. Fica na policajnú stanicu v Bratislave.

A sme razom na rázcestí. Trio Matovič, Hamran, Doležal. Niet inej cesty Bol obvinený z trestného činu PODNECOVANIA.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

To je zatiaľ všetko. Ťažším trestným činom je vlastizrada. Trest je vysoký. Za podnecovanie a organizovanie podnecovania občianskych nepokojov a vzbury. Mahanbharát Gandií by sa bol za identicky trestný čin doživotne sušil vo väzniciach Britského impéria, podobne Neslon Mandela či doktor Martin Luther King. Doležal, Matovič, Lipšic a Hamran rozohrali boj o moc a vládu na Slovensku najvyššieho rangu.Ide o všetko vybojované občanmi Nežnou89. Bohužiaľ, nádejná vláda zmeny to totálne pokašlala. Nenásilie v pravej demokracii -nikdy nesmie byť kvalifikované ako násilie. Dokonca ako trestný čin poburovania a podnecovania násilia. Takto hrubo sa pomýlil aj Putin pri kvalifikácii údajného násili práve v podobe poburovania a podnecovania občanov voči oficiálnej moci v súčasnom Rusku (!) - A. Navaľného- čerstvého nositeľa Sacharovovej ceny Aby sme tu neoperovali výlučne bojovníkmi za občianske práva z minulého storočia. V tom sa štvorka kardinálne pomýlila. A musí pykať. Tvrdo. Zrútiť sa vykonaním činu z 18.00 hod SEČ. Zvolili si umieračik SVOJEJ DOTERAJšEJ POLITICKEJ MOCI A VPLYVU V SR.. RIP, prívržencom.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

RNDr. et PaedDr. et PhilBc. et ThMgr. Ivan Olejár PhVKI; Prešov, 17.12 2021

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  730
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu