A je to tu - občianska neposlušnosť a neadekvátne násilie orgánov

Video kolujúce po internete dnes v piatok - 5. novembra 2021 je zaražajúce. Na jeho konci je brutálny neprimeraný zásah.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Zásah tria policajtov voči občanovi zákazníkov v predajni potravín na Slovensku. Pomocou paralyzérov vyvolávajúcich bolestivé šoky u zasiahnutej obete uniformovaných policajtov zboru SR. Postihnutý reve od bolesti akoby ho z kože drali. Tak ak toto je tá sľúbená Z ME N A , potom Boh ochraňuj Slovensko. Heger, musíte odstúpiť za tento hrozný čin. Ďalej? No commend. Pozrite inkriminované video. Media zatiaľ úlisne a svorne mlčia na čele so spravodajskou TA3. Cenzúra funguje lepšie ako za komoušu, kedy ešte represívne zložky štátu chvále Bohu nemali paralyzéry ako zdroje BOLESTIVÝCH elektrických šokov. Používali ich výhradne psychiatri voči agresívnym pacientom so sklonmi k sebapoškodzovaniu i útokom voči spolu pacientom či personálu. Hanba policajtom z videa. Hlane že sa donekonečna vbysielajú zábery z poľovníckej chatyFica, Kaliňáka, Paru @comp.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

RNDr. PaedDr. ThMgr. PhilBc. Ivan Olejár, Prešov, 5. novembra 2021 poludnie;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  706
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

1 článok
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu