Buča - Katyň 21. storočia. Putin vraždí rovnako ako Stalin. Strelou obetí so zviazanými rukami do tyla. Popravenými obeťami sú i deti !!! Rekord.

Nevídané, Neslýchané. V treťom miléniu ľudstva po Kristu... No, sú aj pochybnosti.

Buča - Katyň 21. storočia. Putin vraždí rovnako ako Stalin. Strelou obetí so zviazanými rukami do tyla. Popravenými obeťami sú i deti !!! Rekord.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Vl. Putin potvrdil myslenie a činy J.V. Stalina. Zariadil v mesta Buče na Ukrajine popravy identické likvidácii poľskej inteligencie v bieloruskokej Katyni počas druhej svetovej vojny.. Asi sto obetiam objaveným v masových hroboch zviazali katani ruky za chrbtom. Potom im kati strelili do zátylku. A putovali do masových hrobov v Ukrajisnkej Buči. Zl a morbídny scenár z Katyne sa opakuje.

Obrázok blogu

PO 80-tich rokoch. Beštialita Rusov vrcholí. Doposiaľ - poludnie 3. apríla 2022 - bolo zaregistrovaných 346 zmasakrovaných tiel obetí vyčíňania v Buči. V Katyni ich bolo desaťkrát viac ako toto predbežné číslo mučeníkov na Ukrajine. Možno aj preto sa pápež František po návšteve Malty odhodlá uskutočniť svoju 37. mimoriadnu Apoštolskú cestu práve na Ukrajinu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Obrázok blogu

Ľud Ukrajiny si to plne zaslúži ! "Sláva Ukrajine!" "Gerójam sláva i česť !!!"

Obrázok blogu

Dnes - 3.4.2020 bol v Kijevskej oblasti za kostolom mesta Buča v centre objavený masový hrob spravený Rusmi zo zákopu. Našlo sa v ňom 57 tiel civilistov. V hline zákopu. Všetky obete mali ruky zviazané dozadu. Ich hlavy boli prestrelené ranou z pištolí do zátylku. Spôsob popravy presne ako v Katyni. Zverstvo najhrubšieho zrna. I spôsob uloženia obeti v masovom hrobe v Buči*!) Nehynúca hanba ruským agresorom. Za genocídu obyvateľov Ukrajiny. Medzi popravenými obeťami boli aj D E T I !!!!

Obrázok blogu

R.I.P. všetkým obetiam ruskej a sovietskej moci. V Katyni i z Buče. No, sú i pochybnosti o identite katanov rovnako ako boli desaťročie v Katyni. Rusi odmietajú zverstvá a tvrdia, že ide o spravodajskú provokáciu zo strany Ukrajincov. Existujú už aj výpovede svedkov z Buče, že popravy previedli ukrajinské jednotky z práporu Azov. Rusi tvrdia. že v čase ich držania Buče nepadol ani jeden civil. Tak ako v Katyni, tvrdenia proti tvrdeniam ! Aj tam boli pôvodnými katanmi nemeckí fašisti. Až neskôr sa DEFINITÍVNE dokázala rekonštrukciami a výpoveďami odborníkov z celého sveta - vina Stalinových jednotiek Červenej armády. Pozor,na definitívne jednojednoznačné závery.

SkryťVypnúť reklamu

Obrázok blogu

Buča - masový hrob 300 obetí masakru civilov Rusmi za kostolom v centre Buče

prosocJokler Ivan Olejár PhVKI; Prešov, 3.@4, apríla 2022

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  834
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu