D. Kuleba s kompetenciami rokovať, A. Lavrov iba ako vyzvedač Putina

Takto možno vystihnúť jednania ministrov zahraničných vecí v Turecku. Nečudo, že nevyjednali priamo na rokovaniach nič !

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Lavrov a Kuleba jednali v Turecku pod záštitou tureckého ministra zahraničia. O dvoch bodoch:

1/ o humanitárnych koridoroch v čase vojny. Hlavne z a do Mariapoľu, kde sú civili vystavení ako v Staligrade - mrazu, chladu, nedostatku tepla i vody !!!! Apokalypse. U krutých Rusov nepochodili. Nezľutovali sa ako agresori ako aj okupačné nemecké hordy pri Stalingrade. Rusi a Nemci si môžu podať ruky v neľudskosti a vojnových zločinoch na nevinnom civilnom obyvateľstve. Sú brutálni.

2/ jednali aj o 24 hodinovom prímerí, ktoré navrhoval Dmitro Kuleba za Ukrajinu. Ani počuť. Lavrov iba tlmočil partnerovi, že oba návrhy sprostredkuje mocnárovi Putinovi a armádnemu veleniu Ruska. A že Rusi trvajú na ponižujúcich podmienkach kapitulácie Ukrajiny z rozhovorov v Bielorusku. Napriek preukázaným a aj Slovenskom zdokumentovaných vojnových zločinov a praktík genocídy Ukrajincov, keď včera 9.3.2022 vybombardovali nemocnicu aj dokonca pôrodnicu v Mariapole, kde zahynulo i batoľa !!!! Batoľa Hrdina Ukrajiny. Sláva Ukrajine, priatelia!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Stanovisko Ukrajiny je jasné: Sme silní a nad agresorom rozhodnutí Z V Í Ť A Z I Ť !!!

Ja osobne si myslím, že ak to dokázali Afgánci s rýľmi, motykami, sekerami, nožmi, šabľami a puškami i pištoľami vo vojne Ruska s Afganistanom, dokážu to aj podstatne lepšie vyzbrojení Ukrajinci podporovaní NATOM, USA, EÚ, Japonskom, Austráliou, ASUANSOM, OSN aj pokrokovým svetom. Pokoj zbraní, prosociálnosť a nenásilie napokon vždy zvíťazia. Pred Bohom i pred ľuďmi.

pozorovateľ a prosocJoker Ivan Olejár, Pfrešov, 20.2.2022;

Ivan Olejár

Ivan Olejár

Bloger 
  • Počet článkov:  839
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som kritický, no zvyčajne naznačím, či priamo ponúknem riešenie problému. Rád totiž projektujem. Dokonca donedávna, kým ma neodstavili slovenskí demokrati, som ho aj vyučoval deti a školskú mládež veľmi aktívne. Presnejšie - učil som ju tvorivo mysleť, vyjadrovať a obhajovať svoje publikované názory, konanie a presvedčenie. To sa dnes v špinavom svete, nás dospelákov nenosí a hlavne nehodí. A preto som v malom školstve SR . dva roky pred dôchodkom dolietal až ták, že som sa komplexne zdravotne i osobnostne dezintegroval, po našom - zrútil Postupne sa uzdravujem a veľmi mi pri tom pomáha práve činnosť blogera. Fakt, že sa môžem s Vami podeliť o denne zažívanú realitu. Hlavne v SR! Som katolícky veriaci, absolvent 4 úspešných VŠ štúdií i držiteľ výučného listu v profesii stolár. Som aj laický teológ - absolvent RKCM bohosloveckej fakulty UK v Bratislave. Život ma neraz poriadne vyfackal , no náš Pán zároveň podržal. Vďaka Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu